Summer Ghost
#1
Star 
Summer Ghost
[Image: jZSVsuw.jpg]

Tip:  Film
Žanr:  Natprirodno
Studio:  Flat Studio
Godina:  2021.
Opis:  Tomoya, Aoi i Ryou su srednjoškolci koji su se upoznali putem interneta. Urbana legenda o Ljetnom duhu je da je to duh mlade žene koja se pojavljuje kada se zapali vatromet. Tomoya ne može iskoračiti u život kakav želi. Aoi ne može pronaći svoje mjesto u svijetu. Ryoova svijetla budućnost iznenada mu je zatvorena. Svaki od njih ima svoje razloge za susret sa Ljetnim duhom. U ljetnoj noći kada se život i smrt ukrste, kamo će svaka njihova misao otići?

Trailer:




Uskoro
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#2
Imam problem što se tiče slanja titla, zip datoteka mi je velika 1.97MB.... a sajt prima do 1MB datoteke.... Molim rješenje... XD
privremeni link titla
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#3
Obrisi bespotrebne linije Smile
Jer ih provereno ima na hiljade zbog kojekakvih custom momenata i ulepsavanja, jer ako to zipovano ima 2mb, raspakovano ima koliko hoces, a u pitanju je titl, a ne epizoda pa da bude ogromne tezine Undecided
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
Jbt, sad sam pogledao na sta lici...
Ima 28 hiljada linija teksta... Posle skoro svake obicne linije ima po gomilu koje sluze ko zna cemu, meni je to iskreno suludo, ma koliko to "lepo, divno i bajno" izgledalo...
Ne krivim tebe, nego psihopate koje su to uradile u originalu...

Koliko vidim njihov originalni titl ima oko 12mb, a tvoj ima manje od 10. Znaci neke stvari si jos i smanjio, ali i dalje je suludo imati toliki titl. A posto sam i pre nekoliko godina odbijao one Boove titlove sa napucanim karaokama koji su bili veci od dozvoljene velicine, moracu da te smorim da nesto uprostis Undecided
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#5
Morat cu se onda igrati jedne igre, brisanja...
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#6
Pobrisao sam linije, tako da je manje od 1mb. Može u završene.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)