Pozdrav
#1
Pozdrav svima danas sam se registrovao i hteo bih da vas sve pozdravim, citao sam neke post-ove iz 2008 9 i slicno i bilo mi je bas drago da vidim da ova zajednica ovoliko dugo postoji, bio sam vlasnik mozda prvog anime discord servera i nakon godinu i nesto skoro se skroz raspao zbog nekih sitnijih svadja, vidim da forum nije najaktivniji ali ipak se nadje neki post i odgovor i jako mi je drago zbog toga. Takodje ako imate neki anime predlog pisite, pogledao sam dosta naslova tako da sto vise napisite, zanr nije bitan.
Reply
#2
Dobro dosao, kao sto si primetio nismo bas aktivni na forumu, ali bar radi pretraga pa tako nesto moze da se nadje iako se niko ne javi XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
(2022-09-20, 07:28)Pegla Wrote: Dobro dosao, kao sto si primetio nismo bas aktivni na forumu, ali bar radi pretraga pa tako nesto moze da se nadje iako se niko ne javi XD

pa sto ne napravite neki discord server ili slicno mogao bih da pomognem ako hocete
Reply
#4
(2022-09-21, 01:49)Iraklije Wrote: pa sto ne napravite neki discord server ili slicno mogao bih da pomognem ako hocete

Pa postoji dc server al ga niko ne kotisti tako da... Džabe
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#5
Ruku na srce, nigde nije spomenuto da postoji, tako da nije ni cudo XD
A i clan koji ga je napravio nije aktivan vec duze vreme, tako da i to ima svoje.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)