[Ljeto 2022] RWBY: Ice Queendom
#1
RWBY: Ice Queendom

[Image: FDjUe4L.jpg]

Tip:  TV
Broj epizoda:  12
Žanr:  Akcija
Studio:  Shaft
Godina:  24.06.2022.
Opis:  U svijetu Preostalih, mjestu gdje znanost i bajke koegzistiraju, ljudsku civilizaciju muče smrtonosna čudovišta poznata kao Grimm. Neko se vrijeme pobjeda Grimma činila gotovo sigurnom, ako ne i za herojstvo onih koji su se zakleli da će štititi čovječanstvo, Lovaca i Lovkinja. Ti su ratnici obučeni i okupljeni u timove u školama kao što je Akademija Beacon, gdje Ruby upoznaje Weiss i Blake - formirajući tim RWBY zajedno s Rubynom sestrom, Yang. Dok tim RWBY proučava kako bi postale najveće Lovkinje koje je svijet Preostalih ikada poznavao, suočeni su s užasnom prijetnjom...

Trailer: 


___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#2
Da "Remnant" prevodim kao "Ostatak" ili da ostavim na engleskome?
A "Akademija Beacon" može ostati tako ili?
Reply
#3
Ako se vec koristi u tom nekom kontekstu, mozda bolje lezi da bude svet Preostalih, kao preostali ljudi.
Ime akademije kapiram da moze da ostane, ali mozes eventualno u prvom spominjanju da stavis fusnotu, ili u zagradi Svetionik, ali ne znam koliko je samo ime akademije bitno.

Usput, ako su u ekipi vec samo zene,
Code:
Dok tim RWBY proučava kako bi postali najveće Lovkinje koje je svijet Ostataka ikada poznavao, suočeni su s užasnom prijetnjom...
kako da postanu, kako bi postale
suocene su

kontam da i u HR ide ovako sa rodovima, mada nisam siguran Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
(2022-06-18, 07:14)Pegla Wrote: Ako se vec koristi u tom nekom kontekstu, mozda bolje lezi da bude svet Preostalih, kao preostali ljudi.
Ime akademije kapiram da moze da ostane, ali mozes eventualno u prvom spominjanju da stavis fusnotu, ili u zagradi Svetionik, ali ne znam koliko je samo ime akademije bitno.

Usput, ako su u ekipi vec samo zene,
Code:
Dok tim RWBY proučava kako bi postali najveće Lovkinje koje je svijet Ostataka ikada poznavao, suočeni su s užasnom prijetnjom...
kako da postanu, kako bi postale
suocene su

kontam da i u HR ide ovako sa rodovima, mada nisam siguran Smile
Prepravio sam, no sigurno ću nešto korigirati u samom animeu, zavisi kako bude tamo prevedeno na engleski.
Reply
#5
Prevodio bih ovo i ja, ako se kolega Epic slaže
Reply
#6
(2022-06-18, 23:53)Alfa Ricardo Wrote: Prevodio bih ovo i ja, ako se kolega Epic slaže

Ma može, no ja ću slati preko sajta, a ti Pegli da ne dođe do komplikacija  Wink
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#7
Jasno, ti šalji i striming.
Reply
#8
Lorde Pegla, možete slobodno otvorit dok nađete vremena jer su izašle 3 epizode.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#9
Molba uslisena, grupa otvorena Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#10
Sve poslano i može u završene.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)