[Proljeće 2022] Black Rock Shooter: Dawn Fall
#1
Black Rock Shooter: Dawn Fall
[Image: E5WUPSj.jpg]

Tip:  TV
Broj epizoda:  12
Žanr:  Akcija, drama, super moći
Studio:  Bibury Animation Studios, Bibury Animation CG
Godina:  03.04.2022.
Opis:  2062. godine, dva desetljeća nakon neuspjeha velikog projekta automatizacije radne snage. Međutim, Artemida, umjetna inteligencija u središtu tog projekta, odlučila je napasti čovječanstvo, a rat koji je rezultirao uništio je Zemlju. Usamljena djevojka, Empress, budi se u podzemnom laboratoriju u bazi. Ona je jedna od tri preživjele čuvarice čovječanstva. Međutim, ne sjeća onoga što je bilo prije. Sve što zna je ono što joj govori pukovnik snaga za izgradnju mira. Artemis gradi svemirsko dizalo za povezivanje Mjeseca i Zemlje, a Empress je naređeno da uništi svemirsko dizalo prije njegovog završetka. Ako se dizalo dovrši, horde divovskih mehaničkih snaga koje se masovno proizvode na Mjesecu će se spustiti na Zemlju.

Trailer:
 

___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#2
Sutra izlazi prva ep pa bi molio grupu
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#3
Grupa otvorena.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
Mislim da ovo ipak neće tako brzo izlaziti pošto ga je licencirao disney+ za Japan. Zajedno sa još par serija, npr Summertime Render za kojeg si ti valjda mislio da budeš prevodio, Pegla.
Reply
#5
Mislis nece odmah biti dostupni ripovi sa prevodima? Sta znam, vidjao sam neke animirane stvari pod njihovom palicom koje su mogle da se nadju cini mi se kao i sve ostalo, al dobro, videcemo.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
Koristit ću fansub, Kad prevodim preko fansuba shamana i pokemone, onda bude i ovo.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#7
Aha, nisam ni izvalio (posto nisam zavirivao u zipove titlova) da za njih ne idu neki od uobicajenih ripera sa striming servisa.

Sad cu da dodam grupu.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#8
(2022-04-08, 16:27)Pegla Wrote: Sad cu da dodam grupu.

Zar nisi vec dodao? XD
Reply
#9
Lud covek, koji ne cita ni prethodne poruke XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#10
E moj Peglo, uzimaju godine svoje a? Prvo na fb objaviš jednu sliku 7 puta, sada ovo, šta je sledeće XD?
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)