[Proleće 2022] Kingdom Sezona 4
[Image: Screenshot-2021-10-18-002411.png]
Tip:  TV
Broj epizoda:  Nepoznato
Žanr:  Istorijski, Vojska, Avantura
Studio:  Nepoznato
Godina:  Proleće 2022
Opis:  
Četvrta sezona animea Kingdom 

Ja se zaisza izvinjavam što sam ovoliko rano najavio, skoro pa pola godine pre početka emitovanja. Obećao sam da neću mnogo unapred najavljivati projekte, ali bilo je prosto jače od mene.
Reply
Cuj, kad si vec radio prethodni, ili prethodne serijale nekog naslova, nekako se po difoltu kapira da ces verovatno nastaviti i neki sledeci ako se pojavi, tako da i nije neki problem.

Odnosno, da nisi najavio unapred, a vec se blizi premijera serije i pojavi se neko nov ko bi kao radio, tu bi uskocio ja - bar sto se ovog sajta tice, i dao prednost tebi ako si i dalje aktivan sa prevodjenjem, zato sto si vec radio stare serijale, ili bar prethodni Smile

Kao sto radim i za svoje, moj prevod ima prednost, ostali mogu da se okace, ali u tom slucaju posle mene Smile
[Image: th_DarkMagic5.jpg] <----- maj prešsesss Love -----> [Image: th_dragonfly-1.jpg]
Reply
A šta ja znam, morao sam lepo da naglasim. Zamerali su mi neki što previše rano najavljujem serijale xd
Reply
Bio sam i ja medju njima, al zato i napisah ovo iznad, drugacija situacija Big Grin
[Image: th_DarkMagic5.jpg] <----- maj prešsesss Love -----> [Image: th_dragonfly-1.jpg]
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)