[Proljeće 2021] Edens Zero
#1
Edens Zero
[Image: zRMju7f.jpg]

Tip: TV
Broj epizoda: 25
Žanr: Akcija, fantazija, znan.-fan., avantura, shounen, komedija
Studio: J.C. Staff
Godina: 10.4.2021.
Opis: U Kraljevstvu Granbell, napuštenom zabavnom parku, Shiki je čitav svoj život živio među strojevima. No, jednog dana, Rebecca i njezin mačji prijatelj Happy se pojavljuju pred ulazom u park. Ovi novopridošli malo znaju da je ovo prvi ljudski kontakt koji je Granbell imao u stotinu godina! Dok se Shiki spotiče u sprijateljavanje, njegovim bivšim susjedima jeto prilika za robo-pobunu... A kad njegova stara domovina postane preopasna, Shiki se mora pridružiti Rebecci i Happyju na njihovom svemirskom brodu i pobjeći u bezgranični kozmos.

Trailer:



https://www.youtube.com/watch?v=VrDtzT7f3us





*Nema nikakve veze sa Fairy Tail-om, samo je isti autor (Hiro Mashima) koji voli svoj stil. Čitam mangu od prvog dana.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#2
Grupa otvorena.

Preduhitrio sam te XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
Neka si. hvala.

Koristi ću fansubove jer je netflix kupio prava i tek će službeni eng titlovi biti dostupni tek na jesen (vjerojatno i na hrvatski). Nema šanse da čekam toliko dugo jer čitam mangu od prvog dana.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#4
Eto koji sam ja baksuz, prvi put otvorim nesto unapred, a ono neki problem sa emitovanjem XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#5
(2021-04-12, 20:59)Pegla Wrote: Eto koji sam ja baksuz, prvi put otvorim nesto unapred, a ono neki problem sa emitovanjem XD

Hahaha i sa shamanom je tako :/
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#6
Dobro, ali za Shamana si sam trazio, nisam otvorio unapred, ako se ne varam Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
Evo prva sezona je završila. Na kraju zadnje epizode ima teaser za nastavak no zasad nema službene najave.
BTW umro je Yūshi Suzuki, redatelj koji je radio na ovom animeu.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)