Attack on Titan: Junior High
#1
[Image: 224622.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: 12
Žanr: Parodija, Avantura, Akcija
Studio: Production I.G
Godina: 2015
Opis:
Prvog dana škole, Eren Jeager se susreće sa Titanom koji mu je ukrao ručak. Od tog dana, on prezire Titane zbog uzimanja njegove omiljene hrane, mesa sa sirom, te obeđava svima da će jednog dana sve Titane uništiti. Pored njega, tu su dobro poznati likovi poput Armina Arlerta i Mikase Akerman.
Reply
#2
Grupa otvorena.

A je l' si siguran da je hrana meso sa sirom? Nisam gledao pa ne znam da li je zaista tako XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
(2020-10-08, 16:12)Pegla Wrote: Grupa otvorena.

A je l' si siguran da je hrana meso sa sirom? Nisam gledao pa ne znam da li je zaista tako XD

Pa, bio je jako čudan engleski naziv za tu hranu, pa sam ja stavio tako, meni se svidelo, ja to ne smatram grešku, iako u početku jesam smatrao. Posle par epizoda se ispostavilo da taj naziv savršeno odgovara za to jelo XD
Reply
#4
nisi čuo za čizburger, jbg nema naše reči za to, pa vozimo ovu pozajmljenu. mda možeš tako ili pljeskavica sa sirom da staviš. čizburger je odomaćena pa eto.
Reply
#5
(2020-10-08, 19:19)Roronoa Zoro Wrote: nisi čuo za čizburger, jbg nema naše reči za to, pa vozimo ovu pozajmljenu. mda možeš tako ili pljeskavica sa sirom da staviš. čizburger je odomaćena pa eto.

Hteo sam to u početku staviti, ali nešto mi to nije delovalo kao pravi čizburger...
Reply
#6
Kul, kul, znaci, japanci su prosto japanci, fazon Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)