Dorohedoro (preuzeo Pegla)
#1
[Image: 104786l.jpg]

Vrsta: TV serija
Broj epizoda: Ongoing
Žanr: Akcija, Horor, Fantazija, Komedija
Studio: MAPPA
Godina: 2020
Engleski prevod: [Judas] [1080p][HEVC x265 10bit]


Rupa je naziv za raspali distrik gde vlada samo zakon jačeg, ne postoji etički kodeks… sve to čini Rupu idealnom za oglede korisnika magije koji se nalaze na najvišem stepeniku društva. Stanovnici Rupe su neretko ubijani, a u najboljem slučaju sakati i mutirani usled magijskih ogleda.

Međutim, postoje oni koji imaju pristup dnu društva, kao i višim staležima, a jedan od njih Kaiman – koji je više reptil nego čovek. Imajući u vidu da je imun na magiju besciljno luta gradom u potrazi za odgovorima. Pošto je uklet svojim izgledom i mučen košmarima, veruje da su mu korisnici magije jedini trag i nada da povrati svoj normalan život. Njegova najveća smetnja je rođeni stomak, pa je sasvim logično što mu je jedini saborac devojka Nikaidou, koja vodi restoran Gladna buba.

Postavljen u gadnom svetu paklenog dizajna Dorohedoro uspeva da dobro uklopi komediju i opuštenost sa smrću i ludilom. Rupa, sa svojim čudnim stanovnicima, ima još čudnije prevrte u životima svojih stanovnika...
Reply
#2
Neeeemoj ti, hteo sam ja u nekom momentu, a nisam imao vremena dok se emitovalo XD
Ti ces da batalis posle par epizoda, bije te los glas XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
Uzeo sam da prevodim jer mi se svideo anime a vidim da niko nije zaintresovan za prevođenje.

Ako hoćeš ti prepuštam ti prevođenje Big Grin
Samo reci šta si odlučio da znam šta da radim.
Reply
#4
Pa pazi, nisam preterano mozgao o celoj stvari, ali sad zavrsavam 7 Seeds posto za 10 dana izlazi nastavak, bice i No guns life, i mozda jos jedan naslov, u predstojecoj sezoni, a Kitaro bi trebalo da se zavrsi, posto ce 1. aprila biti 2 godine od pocetka emitovanja Smile

Tako da cu da vidim onda da krenem sa prevodjenjem do kraja meseca, recimo, posto sam odgledao 3-4 epizode, i ne bih dalje dok ne prevedem Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#5
OK. Prepuštam ti prevođenje Big Grin
Reply
#6
čeka se prevod onda, samo da ne bude onaj krivi standard prvo stream, a titl ko zna kad
Reply
#7
(2020-03-17, 20:01)Roronoa Zoro Wrote:  samo da ne bude onaj krivi standard prvo stream, a titl ko zna kad

Totalno potpisujem.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#8
Zavrseno Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)