Pingu in the City
#1
Pingu in the City
[Image: ND09G6g.jpg]
Tip: TV
Broj epizoda: 26 (7min)
Žanr: Komedija, djeca, svakodnevica
Studio: Dandelion Animation Studios
Fansub grupa: SoLCE
Opis: Pingu i njegova obitelj se sele svog malog sela u veliki grad, gdje ima puno ljudi s mnogo različitih zanimanja. Uvijek radoznali Pingu pokušava im se pridružiti u njihovim poslovima, ali njegova nestašna strana postaje sve bolja od njega i na kraju zabrlja stvari.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#2
Čekaj, zar nije pingu poznat po tome što ništa ne govore u njemu? Gledao sam par epizoda ovog novog sa sestricom od ujaka. Zar planiraš da pošalješ prazne fajlove sa titlovima? XD
Reply
#3
pa neće da bude prazan, zalepiće svoj logo i boostuje broj titlova + google translate ima da odmori malo. win-win
Reply
#4
(2020-02-25, 02:25)Roronoa Zoro Wrote: pa neće da bude prazan, zalepiće svoj logo i boostuje broj titlova + google translate ima da odmori malo. win-win

Ako je tako, možete onda sve moje projekte staviti u smeće.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#5
@Zoro, Bad Zoro, sit....

Ako si naleteo na tako neke varijante sto nisi lepo spomenuo na temi doticnog projekta, kao sto se radilo nekad, nego ovako?

Iskreno, nisam razmisljao o varijantama koje nemaju titlove, ali ni to nije neki problem, jer se nece racunati broj titlova - posto nece biti dodati, jer ih nema, a streaming je opet prica za sebe, i odvojeno se zavodi aploader i prevodilac, tako da ni to nije neki problem.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
Serija ima samo tri linije, ime serije na početku i na kraju te ime epizode. Poslat ću samo stream, da mi se ne broje količina titlova. Ili mogu upakirati sve titlove u jedan zip i brojit će mi se kao jedan.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#7
Ne vidim neku svrhu ako su samo naslovi epizoda, ali ok, stavi sve u jedan i samo navedi ono 01-18 za broj epizode ili koliko ih vec ima
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#8
eh kada bi ja imao vremena da gledam nebloze od naslova koje prevodi, mda to za GT je više šala jer je bilo vremena kada je štancovao prevode(hteo sam da eto pogledam nešto ali nisam mogao iz navedenih razloga). probao sam code geass ovaj film, ali ne mogu da svarim taj novo-hrvatski, pa onda se odlučim za eng.

suma sumarum, bila je šala, ne na mestu, ali eto jače od mene je bilo.
Reply
#9
Moze u zavrsene XD
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)