Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Arrow of the Orion
#1
Star 
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Arrow of the Orion
(Gekijouban Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatte Iru Darouka: Orion no Ya)
[Image: 7VzUoor.jpg]
Tip: Film
Žanr: Akcija, avantura, komedija, fantazija, romantika
Godina: 2019.
Studio: J.C. Staff
Opis: U gradu Orariu ispod visokog tornja leži tamnica. Samo avanturisti koji sklapaju partnerstva sa samim bogovima nadaju se poraziti  čudovišta koja se nalaze unutar nje. Ali tamnica nije jedino mjesto gdje postoje čudovišta. Daleko od Oraria, u ruševinama drevnog grada, pojavljuje se nova prijetnja. Da bi se suprotstavila toj prijetnji, božica Artemis (Artemida) dolazi u Orario u potrazi za prvakom - ali to nije Aiz Wallenstein (legendarna Princeza mača) niti Ottar (najjači ratnik koji je ikad ušao u tamnicu) kojeg je ona izabrala. Nego je to, Bell Cranel, novorođeni avanturist koji se udružio s božicom niskog sloja.
 

___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#2
Nije mi se niti isplatilo najavljivati jer već može u završene.  Whistling XD
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#3
Pa kad nisi ranije najavio XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
E samo da kazem da sam preuzeo projekat i preveo vec prvu sezonu, a drugu vec 4 epizode, da se ne bi neko drugi nepotrebno zaleteo...saljem sve uskoro, a i trebao bi vec jednom da posaljem hero aka preostale epizode sezone 3...ugh sto sam tako lenj kada treba okaciti prevode....imam sigurno jedno 20ak koje treba slati XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#5
Sad si se sjetio to prevodit, mogao si napisat da ćeš... Nema veze, prevest ću i ja drugu sezonu.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#6
A niko nije prevodio godinama nista i tek sad kad sam video da si preveo ovaj movie ili sta vec, sam skontao da je bolje da kazem. Jbg, sorry :')
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#7
(2019-11-05, 17:36)Eleran Wrote: A niko nije prevodio godinama nista i tek sad kad sam video da si preveo ovaj movie ili sta vec, sam skontao da je bolje da kazem. Jbg, sorry :')

I prvu sezonu i film...
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#8
Opusteno, samo nastavi....bice dva prevodioca i to je to Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)