[Jesen 2018] Goblin Slayer
#1
[Image: vaW1CpD.jpg]

➟ ALTERANTIVI NAZIV: ゴブリンスレイヤー
➟ IZVORNI MATERIJAL: Novela
➟ GODINA: Oktobar 2018. — ???
➟ STUDIO: White Fox
➟ TIP: TV
➟ ŽANR: Akcija | Fantazija
➟ BROJ EPIZODA: ???
➟ FANSUB GRUPA: HorribleSubs

➟ SINOPSIS: 
• Mlada sveštenica je oformila svoju prvu grupu avanturista, ali skoro pa istog trena pronalaze se u nevollji.
  Ubica Goblina je taj koji dolazi da ih spasi — čovek koji je posvetio svoj život istrebljivanju svih goblina,
  svim mogućim sredstvima. I kada glasine o njegovom junaštvu počnu da kruže, ko zna ko bi mogao da dođe sledeći
  da ga zove...



Reply
#2
Odlican odabir Thumbs up!
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#3
Otvorena grupa za prevode
Reply
#4
Hvala
Reply
#5
Cvrc...ovo sam hteo da prevodim Big Grin Ako nista, uteha je sto je u dobrim rukama Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#6
Daj nam One Piece Smile

Ovo ti je za onog Overlorda - kakav je osecaj, a? Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
Edgy White Fox djubre, nista nisi propustio Elerane.
Heroje bolje prevodi Toungue
Reply
#8
@Pegla: Sta da ti kazem. Od gledanja serija sa tvojim i yuspawnovim prevodima, ne stizem nista da prevedem XD Prevodi manje kako bi mogao da prevodim svoje Toungue

@Yuspawn: Citao sam mangu jos davno pre nego sto ce izaci anime, a s obzirom da nisu stedili na prvoj epizodi po pitanju eksplicitnosti i gore, mislim da ce mi ovo biti medju najboljim naslovima ove godine, tako da samo udrite sa prevodima Big Grin Bez uvrede JoJo fanovima, Jojo se ne dovodi u pitanje. JoJo is love, JoJo is life XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#9
E pa, srecom, nisam jos uzeo da gledam OP, tako da nastavljam da prevodim Big Grin
Pokusavam malo smanjenim tempom, al' mi nesto ne ide XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#10
@Pegla: Sad cu i ja polako da se zaukam, ali i dalje kontam da ce gledanje stvari sa vasim prevodima da utice na tempo XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)