Nekopara OVA
#1
Heart 
➲ NEKOPARA OVA (2017)   |   ZAVRŠENO
[Image: 0qIKWBE.png]

[Image: PZbPb1U.jpg]

⇒ NAZIV:  NEKOPARA OVA
⇒ ALTERNATIVNI NAZIV: Neko Para OVA, ネコぱら OVA

⇒ TIP: OVA
⇒ ŽANR: Komedija   Romansa
⇒ STUDIO: Felix Film
⇒ GODINA: 22. Decembar 2017. (Japan)
⇒ BROJ EPIZODA: 1

⇒ VIŠE INFORMACIJA: MyAnimeList
⇒ TRAILER: (Klik)
⇒ OFICIJALNI SAJT: KICKSTARTER

⇒ OPIS
● Kashou Minazuki, sin duge loze japanskih poslastičara, preselio se kako bi otvorio svoju radnju "La Soleil" kao piceriju. Međutim, prilikom iseljavanja, skrivene među njegovim stvarima bile su dve mačkice, Chocola i Vanilla, koje je porodica odgojila. Kada je pokušao da ih vrati nazad, preklinjale su i molile sve dok ih nije pustio i zajedno otvaraju La Soleil.
Sa dvije mačkice koje ga stvarno, STVARNO vole pokušavajući i davajući sve od sebe ali ponekada neuspešno.
● (IZVOR: Oficijalni Sajt~)

◆◆◆

➲ NEKOPARA OVA EXTRA (2018)   |   ZAVRŠENO

[Image: Nekopara-Extra-OVA-Cover.jpg?w=639]

⇒ NAZIV:  NEKOPARA — Extra OVA
⇒ ALTERNATIVNI NAZIV: Nekopara: Koneko no Hi no Yakusoku, ネコぱら 仔ネコの日の約束

⇒ TIP: OVA
⇒ ŽANR: Komedija  |  Romansa
⇒ STUDIO: Felix Film
⇒ GODINA: 27. Jul 2018. (Japan)
⇒ BROJ EPIZODA: 1

⇒ VIŠE INFORMACIJA: MyAnimeList
⇒ TRAILER: YouTube

⇒ OPIS
● Otprilike pola godine pre otvaranja picerije La Soleil gde su mačkice živele sa Kashou-om. Nazad u vreme kada su Chocola i Vanilla još uvek bili male mačkice kada su prvi put stigli u porodicu Minazuki i pre nego što su se otvorile drugim mačkicama.
● (IZVOR: Oficijalni Sajt~)
Reply
#2
Ne bih da zvucim lose, ali nemoj preterivati sa brojem najavljenih projekata, novi prevodioci u vecini slucajeva ne dovrse nijedan na kraju, jer im bude previse ili sta god. Stoga je bolje ici lagano redom.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
Nemas brige Smile NEKOPARA je vec 50% sa prevodom zavrsena Smile
Japan Animtor Expo zbog problema oko titlova ce malo da potraje pa sam se prebacio na drugi prevod... (30%)
Hanebado! izlazi sedmicno tako da nije nikakav problem Smile

Cak i da batalim prevodjenje, prevescu ono sto sam poceo Big Grin
Reply
#4
Quote:Ne bih da zvucim lose, ali nemoj preterivati sa brojem najavljenih projekata, novi prevodioci u vecini slucajeva ne dovrse nijedan na kraju, jer im bude previse ili sta god. Stoga je bolje ici lagano redom.

A mi, stariji prevodioci, smo kao nešto bolji? XD
Slobodno prevodi. Ako negde zaškripi sa prevođenjem, uvek možeš ovde da se obratiš za pomoć. Cool
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
#5
Ahahaha... U redu Smile Verujem da ce biti i takvih momenata...
Reply
#6
Pa bas zato i kazem, Kibo, mi stariji pravimo jos vece gluposti, bolje ne pocinjati sa tim stvarima u startu, moze covek da se demoralise XD

U svakom slucaju, svidja mi se spomenuta istrajnost Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
[Image: SecI3pQ.jpg]

● Završeno   =)
Reply
#8
Sve je to super, ali dzabe sto ti kazes da je zavrseno kad kod nas titlovi nisu poslati.
To je ok spomenuti kad se posalju titlovi.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#9
To sve zavisi od BG-Animea... Sto se tice mene, prevod je zavrsen i titl je prosledjen BG-Animeu... Smile
Reply
#10
To je vec druga prica.
Jer, kapiraj to ovako, ti napises gotovo, mi prebacimo temu u zavrsene a prevoda nigde, dodje neko ko hoce da gleda i ne moze nigde da nadje, a nigde informacije o cemu je rec.

A i da, cela ta tvoja akcija mi je skroz cudna.
Ti prevodis, i saljes ljudima iz BGA - i pritom nisi u njihovoj ekipi (bar za sada, ako se ne varam) i u fazonu si, to je to od mene, oni neka rade sta god hoce sa tim titlovima ja licno ih ne kacim nigde drugde.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)