Fate/Extra: Last Encore
#1
Evo moje tradicije da najavim projekt skoro pa i dva mjeseca ranije. Vjerojatno sam već napisao negdje na ovom forumu da ću prevesti skoro cijeli Fate/Project 2017 i Grand Order je već objavljen, Apocrypha izlazi i Heaven's Feel blu-ray se čeka! Fate/Extra ima jako čudan opis a i početak priče, tako da nemojte odmah odustajati pošto vas čeka jako dobra priča. Ovaj anime je baziran na igrici "Fate/Extra" koja je izašla u 2010, a pisao ju je Kinoko Nasu, isti tip koji je pisao i originalan Stay Night. Anime priča neće ići po igrici već će biti neka polu-originalna ali Shaft to samo može poboljšati. Nakon super serijala koje su imali ove godine, ne očekujem ništa manje ni od Fate/Extra. 

[Image: KwsVljm.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda:
Žanr: Akcija, Fantazija
Studio: Shaft
Godina: 2018
Grupa:  MDCX

Opis:

"Probudivši se u čudnom virtualnom svijetu bez ikakvih sjećanja, Hakuno ulazi u turnir baziran na istoimenom ratu, "Rat za Sv. Gral" u kojem se na kraju pobjedniku doslovno može ostvariti želja. U tom ratu gospodari, ili u ovome slučaju "hakeri" imaju svoje Sluge s kojima će se boriti protiv ostalih gospodara u posebnim arenama. No, Hakunov cilj nije samo pobjediti i ostvariti svoju želju, već i dobiti odgovor na pitanja: "Tko sam ja?" i "Što sam ja?"."

Trailer:






*Opis je baziran po igrici, ako se u kojem slučaju išta promjeni prije ili za vrijeme emitiranja, potruditi ću se da to izmjenim*
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#2
Možete li otvoriti kategoriju? Inače, u ovom postu ću zajedno pisati koje grupe prevodim:

01 - Ohys Raws
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#3
Koliko dugo li će da muzu taj Fate serijal? Big Grin
-- bludni tata mata -- 
Reply
#4
Kategorija za upload otvorena Smile
Reply
#5
(2018-01-28, 19:17)bludni_svestenik Wrote: Koliko dugo li će da muzu taj Fate serijal? Big Grin

Briga me. Extra je meni omiljeni Fate i kako su krenuli super je Big Grin
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#6
Nastavljam s prijevodom sredinom 4.mj. Serijal ima 10 epizoda, 11-13 će se nastaviti nekog drugog puta (za sada se ne zna kada)
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)