Vest 0873, septembar 2017
#21
Modovi i admini, gotov prvi štos prevoda. Upravo poslao. Nemojte da vam se zavrti u glavi, jer 50+ prevoda nadolazi XD Sad je vreme za Keničija i onda taj famozni LOGH da polako krenemo da čistimo. Doduše on će ići sporije. Jedna, maksimum dve nedeljno, ali red bi bio da i njega konačno skinem sa dnevnog reda ove godine Smile

@Yuspawn: Nah, ocekujem da izuzev animacije, da ce sve ostalo u novom LOGH biti fail Smile Mozda eventualno OST, ali ostalo ne verujem. Dovoljno je da ne do bog jednog lika u nekom chibi fazonu vidim ili nesto iole po modernim standardima i vec ce biti meh Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#22
Ma samo ti prevedi staru seriju da mozemo svi da umremo na miru XD
Reply
#23
@Eleran
Spremi se ti za 50 automatskih mailova potvrde da ti je prevod odobren XD
Reply
#24
ajde vise, pitaju ljudi svako malo, a ja ko papagaj ponavljam Smile
A i sve odlazem vesti da ne bude opet "jao, opet ste me preduhitrili, nista, u sledecim vestima saljem gomilu" i tako vec godinu dana Toungue

A onako usput, aj mi posalji za koje si grupe radio prevode i koje epizode, razmisljam da pocnem da izbacujem strimove Wink
pa mozda vremenom ispeglam i stare epizode (narednih par-nepar godina XD)
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#25
@Knez: Hahaha istina, touche XD Ali onaj komentar, vas prevod je pojeden bzzzt mi je najjaci XD

@Pegla: Za koji naslov pitas? One Piece, Kenichi ili LOGH? Nema sta, najavio sam i rekao da ce biti, ali polako Smile Tako da ovaj put nema tih preduhitrili ste me zezancija Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#26
OP, naravno Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#27
Uh, to je malo zapetljano, ali poslednjih 200+ komada je horriblesub i tako cu i nastaviti, ali za ove ranije ne bi znao da ti kazem XD Prvih 300 kontam da je kaizoku subs, ali veci izazov je naci raw ili softsub snimke za prvih 300 , a izmedju njih je mesavina yibis sa povremenim korigovanjem tajminga zavisno od verzije koju sam skinuo tada, jer nazalost u to doba je bilo previse hardsub pa nisam mogao u nekim epizodama da ekstraktujem sub, vec da skinem neki alternativni pa doradjujem tajminge. Zapetljancija, ali ne bi trebalo da bude ubuduce, jer su horriblesub redovni i najvise mi odgovaraju uopsteno Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#28
ma naravno, secam se starih vremena, oh too well Smile
i mislio sam na ove novije, posto je to za sada najlakse, matore, otom potom, veliki je to posao, realno gledano Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#29
Nekako sam se natjerao i počeo gledat OP
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#30
a ja sam majstor koji uopste nije dobro procitao sta je Eleran napisao, pa kao cekam titlove, a oni vec okaceni XD
evo, koliko danas postavljam striming za poslednji arc, koliko sam video na netu, pa cu onda lagano da pokusavam ostatak Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)