Dead by Daylight
#1
Wink 
Nije me bilo odavno, poso, kuća, poso. Red je da otvorim temu o igri kojom sam se zarazila XD
Multiplej za toksičare, LoL je mala beba za ovo, puna hepo kocki od klinaca (ne zaboraviti cs Ruse), bagova i lagova, igra zbog koje muškarčine vrište kao devojčice XD 





Pošto sam je ovako lepo ukrasila na samom početku, malo ću o karakteristikama. Četiri pobegulje protiv jednog ubice, popravlja se 5 generatora (skill check time, najlepše je čuti eksplozije dok popravlja neko sa refleksima mrtvog konja) da bi mogle da se otvore kapije za bežanje. Zvuči jednostavno zar ne? E pa nije XD
Svaka pobegulja ima pravo na korišćenje 4 perka, koja se dobijaju lvlovanjem likova, za olakšavanje aktivnosti - brže trčanje, silent vault preko prepreka (ubica vidi zvučne signale), self heal etc. Ubica naravno ima perkove za lakše ubijanje, sakaćenje i svakoliko maltretiranje - jače zamke, stalkovanje, beščujnost kada je miran 3 sekunde, bloodlust da brže jurca nesreću koja mu je na nišanu XD
Survivori mogu da pomažu jedni drugima (osim ako im se ne probudi "budi govedo Bobane" pa pobegnu koliko ih noge nose), skidaju sa kuka, leče jedni druge, zamajavaju ubicu... 
U osnovnom paketu igre ima 5 ubica i 7 survivora, svako se posebno leveluje blood poenima i biraju se perkovi ili dodaci za health kitove, toolboxove i sl.
Mrz mi je da dužim priču, a i zbog tl;dr mogu još samo da dodam da ima veći player pool od Friday the 13th. Dobar je rush dok se beži, a još bolji kada se juri XD 
Ako je neko za vrištanje preko discorda i igranje DbD neka mi se javi Troll



[Image: 76561198014117425.png]
Reply
#2
Vidio sam na Twitchu, community "u kojem sam ja" dosta strima ovu igricu i ne sviđa mi se baš. A i ne skidaju se baš sa kuka toliko često XD. Nedavno sam si nabavio Talisman: DE i Insurgency pa ću se s time pozabaviti.

Ovo bi igro samo ako je free :/
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#3
Sad je free nedelja pa isprobaj, raj za klanje XD
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/u...F45EF6B88/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/u...013A5E15F/
[Image: 76561198014117425.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)