Problem sa sajtom
#1
I pokusaj resavanja istog Wink


Neki od vas su juce naleteli na poruku da je nalog suspendovan pri pokusaju da otvore AO sajt. Shodno tome, danas ce biti prekida u radu foruma, posto radimo na apgrejdovanju verzije, a kad god to radimo ima nekih komplikacijica, pa evo i najave Smile

Sâm portal bi trebalo da radi neometano.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#2
Update:

Forum je apdejtovan, i zamolicu ako naletite na neke bagove u odnosu na proslu verziju da javite na ovoj temi.
Posto postoji mogucnost da nam je nova verzija zeznula postavke difolt teme i da neke stvari ne leze bas najbolje kao sto se inace desavalo.

Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
- Ne radi čet.
- Ne vide se ikone, pa ni boje i ne znamo koji subforum ima nove postove.
Reply
#4
Koje su novine sad na forumu?
-- bludni tata mata -- 
Reply
#5
nisam obracao paznje na novine, posto nije zato apdejtovan, vec da bismo videli da li ce da smanji pritisak na CPU servera.
Videcu danas-sutra da se pozabavim ovim izmenjenim temama i bagovima koji su usledili, posto sam malo u skripcu sa vremenom.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
Samo polako, najkasnije nije toliko ni bitko dok god titlovi uredno stižu. Wink
Reply
#7
Ne mogu da izmenim svoj post, niti da ga obrišem, quick edit ne radi, kao ni full edit.
-- bludni tata mata -- 
Reply
#8
ne znam da li si primetio, ali to nisi mogao ni ranije da radis, mozda eventualno u prvih 5-10 minuta odp ostovanja, za sve kasnije akcije je to blokirano. Posto su ljudi imali obicaj da usred neke rasprave ili cega god, naprasno izmene ili izbrisu svoje prethodne postove i onda diskusija ne lici ni na sta.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#9
Znao sam to i ranije.... Postavio sam poruku i video sam da sam progutao par slova, pa sam hteo da izmenim i nisam mogao. To se desilo 30 sekundi nakon što sam postavio poruku.
-- bludni tata mata -- 
Reply
#10
Evo izvini sad zbog duplog posta, ali ne mogu ni da izmenim ovaj prethodni, a ne mogu ni da ga obrišem.
-- bludni tata mata -- 
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)