Drifters
#11
I meni je super naslov, jedan od boljih ove sezone.
Sviđa mi se što nobunagi daje glas isti tip ko i madari pa odma dijeluje više op nego što bi djelovao da mu netko drugi daje glas Big Grin
Valjda neće zasrat sa magijom previše. Radije bi da se kolju mačevima. XD
Reply
#12
Završio sam. Na kraju nije ispalo nešto. Ali ajde, najavljena je druga sezona pa će se gledati Big Grin
Reply
#13
Solidan naslov , cepanje, zanimljiv seting, ubaceno sve i svasta , naravno ima te epic momente , Nobunaga je verovatno najzanimljiviji lik.. Gneralno ova magija mi je bespotrebna i jos neke stvari , sve u svemu nalozio sam se nekako , 7 ica ..
Reply
#14
Možda najbolji opening prošle godine, fantastično iskombinirani razni stilovi animacije, ali na žalost na tome je i ostalo. Radilo se ko Helsing - stil (ili više njih) je važan, 'ebo sve drugo.
Natprosječno definitivno, ali i dalje daleko od nekakvog vrha. Šteta.
Reply
#15
More teška glupost nad glupostima... al' će se gledati i druga sezona haha
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#16
Meni je bas legao naslov. Daleko mi je zanimljiviji od hellsinga. U hellsingu sve se svodi na to da je Alucard op i ae sad da vidimo koliko je op, a ovde ipak ima malo mozganja i nisu svi nenadjebivo neunistivi. Naravno ima preterivanja do bola, ali u poredjenju sa 99% naslova koji su izasli u poslednjih godinu dana, ovo je i te kako osvezavajuce Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)