Shijou Saikyou no Deshi Kenichi +OVA
#11
Nista onda cu posle samo editovati malo ovaj thread. Napisao sam da je fansub grupa TenB, ali ne znam koja ce biti za OVA, kad stignem dotle i vidim koju cu da izaberem, onda cu da dodam i taj info Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#12
posto verujem da ti neces moci da editujes, napisi u novom postu pa cemo mi to odraditi Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#13
Dodaj mi sliku za OVA serijal, i recenicu-dve za opis, pliz Smile
a mozes i da obavestis ljude kojoj verziji odgovaraju prevodi.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#14
https://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh...e&aid=8721
Evo link za OVA epizode. Hoces da otvorim zasebno temu ili ces da editujemo malo ovu?

P. S. Izvinjavam se svima unapred, ali nemam pojma kojoj verziji odgovaraju prevodi. Skinuo sam davno, a na naslovima stoje samo brojevi epizoda, bez grupe koja je prevodila :') Sorry zbog malo neodgovornosti ovaj put :/
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#15
Daj samo neki opis, recenica-dve sta se desava u ovom serijalu, makar to bilo tipa „nastavak dogodovstina tog i tog”
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#16
Skinuo sam novi torrent i prilagodio prevode za njih. Evo ti kratak opis pa edituj u prvom postu podatke za OVA. Sorry na svom ovom cimanju Wink Big Grin

Tip: OVA
Zanr: Akcija, Komedija
Broj epizoda: 11
Godina: 2012
Fansub grupa: Hatsuuyuki
Opis:
Ubrzo nakon poraza Ragnaroka, Ryozanpaku gospodari su saznali za alijansu koju su formirali njihovi nekadašnji neprijatelji.
Sada ceo dođo, i gospodari i učenici, su mete nove organizacije boraca borilačkih veština.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)