BERSERK 2016 :D
(2016-09-24, 23:56)Yuspawn Wrote: Nije postignut nikakav dogovor izmedju prijevoda online i titlova.com...
Pretpostavio sam da je tako jer se određeni dio prevoditelja (dirty dozen) odvojio na zasebni sajt. Šteta.

(2016-09-25, 09:11)bludni_svestenik Wrote: Je l' neko gleda taj anime? Da li lepo prati mangu?, ja sam odgledao onaj iz 98' ja mislim i svidelo mi se ali kad sam video ovaj CGI muka mi je pripala.
Na praćenje mange ti ja ne mogu odgovoriti jer manga ima skoro 40 "brojeva" sa cijenom 11 funti prosječno za svaki na amazonu i nije završena, a bogami oko 400 funti nije malo. Da makar postoje integrali sa po 4-5 brojeva u kompletu pa ajd...
Meni CGI u novom Berserku nije smetao. Više mi smeta pretjerana cenzura (na sisama nema bradavica ko da su svi tamo barbike), al' šta je tu je.
Reply
dobro, cenzuru će BD da sredi
Reply
(2016-09-25, 17:19)Roronoa Zoro Wrote: dobro, cenzuru će BD da sredi

Ovako Marimo evo ti odgovor od Sanjia.
Sto se tice pracenja mange manje vise epizode nije mnogo izbacivano iz njih kao npr u Berserku iz 97 gde su izbacili delove gde su black dogs (ona grupa placenika), i rape scene. Samo sto je izbaceno je da kazem deo s onom vilom, a odradjeno je sve do dela s ocem Mozgasom. I nastavice se na prolece gde ce Gutsdobiti BERSERK armor koji je pripadao Skull Knightu, i novog saborca onu malu carobnicu.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)