Tales of Zestiria the X
#11
(2016-07-21, 14:08)-T- Wrote: Tipicno ono sto sam ja rekao kada si pisao Celty umesto Seruti XD. Na japanskom je Sorei, na engleskom Sorey, ali posto se na hrvatskom nikada ne prevodi uzme se Sorey... Jos jedna medalja za Dodoa! Big Grin


Isao sam po logici igrice. Ako tamo pise Sorey, onda je Sorey Big Grin
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#12
Evo mene skoro godinu dana kasnije XD

[Image: y6IBWwe.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: 13
Žanr: Fantazija
Studio: Ufotable
Godina: 2017
Grupa: BudLightSubs

Druga sezona Tales of Zestiria The X


Samo preimenujte Tales of Zestiria the X u Tales of Zestiria the X 1 i 2 ili tako nešto pošto se nastavlja kao i svako drugo Ufotable čudo. Prijevode ću izbacit kad većinu riješim a tek sam na prvoj epizodi!
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#13
Jao odusevio si me ovim, hvala ti! Sad mogu da pustam dalje mojima (koji nazalost ne znaju engleski). Hvala! Jedva cekam!

Ja sam odigrala TOZ, adaptacija nije losa ali je vredi odgledati! Big Grin
Reply
#14
(2017-07-08, 20:46)Yuukine Wrote: Jao odusevio si me ovim, hvala ti! Sad mogu da pustam dalje mojima (koji nazalost ne znaju engleski). Hvala! Jedva cekam!

Ja sam odigrala TOZ, adaptacija nije losa ali je vredi odgledati! Big Grin

TOZ nije nesto ko sama igrica, no u anime su dodali i dio originalne priče pa je malo bolji. Jedina stvar koja mi se ne sviđa kod adaptacije je da su je poveali s Berseriom. Inače, ako imaš vremena, obavezno odigraj TOB Big Grin
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#15
Odigrala sam ja obe Big Grin (na svu srecu moj drug ih ima na steamu yay)
Berseria je nekako bila sto puta bolja, ali kad povezes posle sve iz berserie sa zestiriom, nekako pojaca zestiriu.
Da, dodali su jako interesantne stvari (samo mislim da su zeznuli Rose i njen karakter (sta bi sa onim: "ja cu da ubijam samo kad ti ne mozes da pronadjes drugi nacin?")) i pa... sam kraj igrice mi je bio mnogo jaci (i emotivniji) nego u animeu i dezelov ark su skratili, ali sta god, lepo su sortirali.

Da, bilo bi bolje da su jednostavno animirali berseriu nego zestiriu, ali opet....

Nije ispalo lose Big Grin Animacija je pobedila, kao i uvek Big Grin

U svakom slucaju, znaci izbacivaces po nekoliko ep odjednom?
Reply
#16
Vjerojatno 4 po 4, no ne mora značit. To sam rekao i za apocrypha pa sam ga izbacio XD Sve u svemu prati FB stranicu od Overdose, tamo će sigurno objavit kada izbacim!
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#17
Oduševio si me Dodo Big Grin
Reply
#18
Dodo šta da ti kažem Wink
Reply
#19
(2017-07-09, 12:41)Emir1337 Wrote: Dodo šta da ti kažem Wink

Kaže se "Dodo plebu puko si s 4 aktivna projekta i nadolazećim kizumonogatarijem 3" XD
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#20
Gasi mješalicu motaj kablove XD
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)