Savrseno odradjeno ubojstvo
#1
Aloha svima,

zanima me ovako koja vas je smrt junaka/negativca najvise dojmila u filmu/seriji, odnosno kakvo umiranje/pogibija vas je ostavila paf, izazvala suze, urezala u mozak, po vama savrseno odglumljena itd...

Kao i vecinu mislim, i mene je uzdrmala nedavna smrt lika [spoiler=Game of Thrones spoiler]Hodor.[/spoiler]U citavoj seriji mrtvih likova, mislim da ce mi ova zauvijek ostati u sjecanju. Nisam to htjela, nisam to ocekivala.
Glede filmova, u sjecanju mi je ostao Bubba iz Forrest Gump-a. Ah da, ne zaboravimo Terminatora i njegov thumbs up dok se spusta u kljucali metal... Undecided
Reply
#2
moracu da se vratim na temu cim se setim necega, ali sam isto tako morao da kazem da sam stavio spoiler u tvoj odgovor - nije u redu, na primer, ja jos nisam odgledao pa si i meni spojlovala Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
(2016-06-03, 17:23)Pegla Wrote: moracu da se vratim na temu cim se setim necega, ali sam isto tako morao da kazem da sam stavio spoiler u tvoj odgovor - nije u redu, na primer, ja jos nisam odgledao pa si i meni spojlovala Big Grin


pored internetskih spoilera, ja sam uspjela spoilat.. XD im sorry Pegla, nije namjerno...

kontam da su svi vec odgledali obzirom da ima skoro tjedan dana od emitiranja spomenute ep
Reply
#4
Od serija recimo nikad necu da zaboravim Tripa iz Enterprise, lik je jedan od glavnih i najboljih likova u seriji i ode u zadnjoj epizodi. Siguran sam da ima jos njih al mi niko ne pada na pamet sada.

Sto se animea tice meni licno odlicno uradjena smrt je zrtvovanje zlatnih svetaca kao bi otvorili putu do Elizijuma u Saint Seiya. Sto se animea tice bilo je mnogo vise scena za pamcenje to jest onih koji sam upamtio ovako na prvu ruku neko kod obicnih serija. Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#5
pa više zašto je Hodor, Hodor ne sama smrt.

ali zato Oberin, damn gotivac samo takav i badass, ali eto bes i osveta su mu se obili o glavu, bukvalno.
Reply
#6
U shounenima mi je inače nezamislivo da ginu jako bitni likovi tako da me je kraj Phantom Blooda baš ostavio paf. Inače je u JJBA pogibija likova i reakcije ostalih odrađena fantastično (SHIZAAA) uz par iznimki. Od dojmljivih smrti bih izdvojio Lancera iz FZ i Bradleya iz FMAB-a.

Što se GOT-a tiče, nikako ne vidim u čemu je frka s Hodorom. Znam da je bio tu od početka, ali ne shvaćam kako ljudima može biti toliko stalo do lika s kojim je se nemoguće povezati i koji ne pridonosi radnji na ikakav način. Više mi je žao Roosea i Stannisa u tom pogledu.
Reply
#7
(2016-06-04, 01:39)Wasp Wrote: Što se GOT-a tiče, nikako ne vidim u čemu je frka s Hodorom. Znam da je bio tu od početka, ali ne shvaćam kako ljudima može biti toliko stalo do lika s kojim je se nemoguće povezati i koji ne pridonosi radnji na ikakav način. Više mi je žao Roosea i Stannisa u tom pogledu.


pa eto, sta ja znam, mozda upravo zato sto ne pridonosi nikakvoj radnji lik je ono odjednom nestao... tocno da se zapitas wtf je ovo... i opet mi lika zao... jbg znam da u ovoj seriji moram sve ocekivati, a ipak me uspiju iznenaditi... i zbog Toga ce mi sigurno ova smrt ostati u sjecanju Undecided
Reply
#8
u biti sa hodorom je bilo frka to sto ga je bran u biti napravio mentalnim poremecenjakom, koji je od tog momenta u mladosti bio osuden na nikakav zivot, i sve mu se svelo na to da drzi vrata dok bran bjezi, kad razmislis to je prilicno grozan zivot i zato je bilo prilicno strasno
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#9
The Champ (1979)... bio sam klinac kad sam to gledao i potresao sam se.
I dan danas, kad naletim negde na taj film na TV-u, ta tužna scena kako mali plače i govori ocu da ustane, a ovaj leži mrtav i nepomičan... ih, ne mogu da ostanem ravnodušan pa pustim po koju suzu.
Jbg, svi smo mi ipak samo ljudi i što je najgore to se zaista dešava i to čini film još moćnijim i realnijim.

Što se serije tiče, pa nek bude iz Game of Thrones... [spoiler]Džon Snežni. Iako sam znao da će ga vratiti u sledećoj sezoni, i Rob Stark. Big Grin[/spoiler]
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)