Danganronpa: The Animation
#1
Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei - The Animation
[Image: danganronpa_zps2aaondil.jpg]

Tip: TV
Br. Epizoda: 13
Žanr: Akcija, komedija, triler, seinen
Studio: Lerche
Godina: 2013
Fansub grupa: UTW
Opis:
Grupa od 15 elitnih srednjoškolaca okupljena je u otmenoj srednjoj školi. Maturiranje u ovoj školi u suštini znači da ćete uspeti u životu, ali je to jako teško izvesti. Školom predsedava medved po imenu Monokuma, koji im objašnjava da njihovo maturiranje zavisi od izvršavanja ubistva. Jedini način da se maturira je da ubijete nekoga od učenika i ne budete uhvaćeni. Ako ostali učenici otkriju identitet ubice, samo će ubica biti smaknut. Međutim, ako ne uspeju da uhvate ubicu, samo će ubica da maturira a ostale će zbrisati. Ko će od petnaestoro preživeti krvoproliće?


Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=266zEWMYHds


*Pošto će u letnjoj sezoni biti nastavak serije, red je da se prvo odradi prethodna Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#2
Jel ovo kao ono priprema pred sezonu 3 XD, msm hteo sam ovo da geldam biće dobro sa prevodom, samo jako Smile !
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#3
jedva cekam prevod pa da pogledam sad sam bas zainteresovan Big Grin
Reply
#4
jedno je sigurno ovde, a to da će prevod biti kvalitetan što za anime ne mogu da kažem

ali od toliko dobrih naslova ti izabareš ovu bljuvotinu ...
Reply
#5
znas valjda da sam neprikosnoven po izboru naslova posle svih ovih godina Toungue

Jbm li ga, kao sto vec rekoh, nisam previse zahtevan, procitam opis, bacim pogled na sliku i crtez i ako zalici na nesto - to je to Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
možda je priča i ok, ali dizajn likova, ovaj tip očiju + svaki mogući kliše uz plišanog medveda iz pakla

ali ono samo napred, uhvatićeš i nešto kvalitetno
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)