Obaveštenje je nov
#11
Wilkommen. Big Grin Ovde ćeš naći dosta prevoda, uštedećeš pola života. XD
[Image: 317bpjd.png]
#12
Roronoa Zoro

Kao što je rekao Pegla, nisam imao pojma da postoji AO, jedno ovako divnoooooooo mesto (raj za sve one koji imaju problem sa engeslkimBlush)

Pegla

Vidim da ovde ima mnogo toga za gledanje, a pogotovo onoga što si ti prevodio. Sad mi je cilj da zaređam po tvojim prevodima dok te ne finiširamXD Stvarno, svaka čast na toliko velikom broju prevodaThumbs up! Usput, zanimljim ti je nick Blush

-T- i Akai

Kao što me je -T- obavestio, imam da zasednem za leto i da se krljam sa engelskim dok ga konacno ne savladam. Akai, problem je što ja imam malu, pre bi bilo malo veću odbojnost prema engleskom, tako da sam u svađi sa tim jezikom odavnoXD
Sve što si rekao stoji i smatram isključivo kao dobronameran savet. Mislim da cu baš zbog tvog posta, da se baš, baš potrudim, pa da pobedim ovaj engleski više. To ce mi biti jedna dodatna motivacija. Pa da mi jednom kažeš, svaka čast što pratiš neki ongoing anime, bez google translejta, ti totalni dustusu za engelskiXD

Kiba

Koliko vidim, za mnoge animee koje sam odgledao (kako-tako na engelskom) ovde ima prevoda. Tako da ću početi sve opet da ih gledam, da vidim sta sam to propustio, sta sam to pogrešno shvatio i umislio da prevod engleskog uz pomoć čika google translejta uopšte značiBlush(biće to baš zanimljivoXD). Još dodatno, kako sebe smatram grešnikom što sam nešto uopšte i gledao na engleskom, pored postojećih prevoda, da se malo i iskupim tom prilikom.
Ono što sam primetio u vezi animea koji su me namučili, a da ovde nema prevoda jesu ostale sezone Full Metal Panika, tako da ću na njega morati da pričekam, pa da vidim šta se sve tu stvarno izdešavalo. Još kako sam ga gledao, prvo Fummofu, pa Second Raid, pa onda tek prva sezona, kažem na kraju, jest zanimljivo, al nisam baš nešto pohvatao sta se izdešavalo (kao onoo, mora da nisam dobro razumeo šta su pričaliXD)

SuperClicK

Uveravam te da ću da odgledam sve što ovde imaThumbs up!

Vele

Dobro si me nasmejao, pre bih rekao da ću i više od pola života da uštedimAnimeRolleyesXD
#13
Quote:Dobro si me nasmejao, pre bih rekao da ću i više od pola života da uštedimAnimeRolleyesXD

Samo što je Vele zaboravio da napomene da ćeš drugu polovinu da izgubiš čekajući da se završe isti.XD
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
#14
Engleski mozes ucit tako sto gledas anime sa engleskim subom,lakse ces naucit engleski ako gledas nesto na engleskom
#15
Pozdrav.

Engleski se uči kroz animee sa engleskim subom, kao što je rekao Leluš, ili još bolje sa mangama jer ne moraš da žuriš da pročitaš i stalno zaustavljaš video. Naravno to se odnosi na nepoznate reči, osnovna gramatička pravila se uče u školi. Ne vredi ti da kucaš celu rečenicu u Gugl prevodiocu jer uglavnom neće prevesti ispravno.
#16
U mangama ima dosta slengova ,npr umjesto i am not,pise I ain't




Users browsing this thread: 1 Guest(s)