Kokoro ga Sakebitagatterunda aka The Anthem of the Heart
#1
Kokoro ga Sakebitagatterunda aka The Anthem of the Heart

[Image: 2j0EapM.jpg]

Tip serije: Film
Broj epizoda: 1
Žanr: Drama, romansa.
Godina: 2015
Publika: 13+

Đun, vesela i pričljiva devojčica, sanja o odlasku u zamak na brdu. Jednog dana, vraćajući se iz škole, ona svraća do zamka gde zatiče svog oca sa drugom ženom. Radosna i uzbuđena, jer je saznala da joj je otac princ koji vodi princeze na balove, ona trči pravo kući i sve pijavljuje svojoj majci. Međutim, njena naizgled beznačajna igra, dovlea je do raspada njene porodice, jer je zamak zapravo nešto sasvim drugo. Shvativši šta je uradila, Đun podleže jajetovoj kletvi i postaje nema, nakon čega nastavlja svoj život u senci izbegavajući ostatak sveta. Međutim, jednog dana, po izboru njenog razrednog, Đun je izabrana, zajedno sa još troje učenika iz njenog odeljenja, za vođu OSZ-a, tj. odbora za rad sa spoljnom zajednisom...

Više na:
MyAnimeList




*Titl će verovatno biti dostupan sutra (ako ne tada, onda za koji dan)
[Image: flags_0]
Reply
#2
O, lepo, lepo. Svidja mi se sto radis silne filmice, a i ovaj deluje simpaticno. Big Grin
Reply
#3
Lošmi, imaćeš ga uskoro. Poslao sam titl i stream pa kada to bude objavljeno, najava može i u završene.
[Image: flags_0]
Reply
#4
Ovo se zna očekivao sam, gledaću sa tvojim prevodom! Big Grin
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#5
Hvala na prevodu za ovaj jednostavan, a istovremeno veoma prijatan i lep anime. Smile
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)