Mononoke (2007)
#11
Uu Mushisi je bio odlican...steta samo sto se manga zavsila na onakav nacin.
Reply
#12
Ayakashi sam gledao, prejak je, a imam i Mononoke, planiram početi, jednom. Za ayakashi idu sve pohvale Smile
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#13
:o Kako je manga završila? Na netu nisam našta ništo danje od V7Ch34, s tim da znaš kraj mange jel ima negdje do kraja skinuti il je to jer imaš papirnatu kolekciju?

Edit: Mushihi jel Smile
[Image: potpis.png]
Reply
#14
(2009-09-07, 23:50)redRaven Wrote: :o Kako je manga završila? Na netu nisam našta ništo danje od V7Ch34, s tim da znaš kraj mange jel ima negdje do kraja skinuti il je to jer imaš papirnatu kolekciju?

Edit: Mushihi jel Smile

O da najvrednije u mojoj papirnatoj kolekciji Mushishi a nabasao sam na njega zaista slucajno. Aj da ne budem spoiler pa cu reci da me je kraj malcice razocarao Anime

Ps Shalim se naravno da ga nemam u papirnatom izdanju ( ah sta bih dao da ga imam ) nego je prevedena cela manga i to na spanskom a posto znam solidno taj jezik procitao sam je do kraja Big Grin
Reply
#15
Ovo je za mene jos jedan veoma dobar, artistican, ali pomalo neobican anime koji je uz to i veoma zanimljiv. Animacija mi je na prvi pogled bila veoma cudna i pomalo eksperimentalna, ali mi se na kraju veoma dopala, dok su muzika i glasovi takodje veoma dobri. Sve price su mi se dopale, medju kojima mi se najvise svidela prica tj. chapter "Bakeneko" i glavni lik mi je nekako bio zanimljiv. Sve u svemu, dobar anime naslov i pre svega, zanimljiv za ljubitelje mitologije.

Reply
#16
Mononoke je mnogo dobar anime i meni se dopao, ali crtez mi nije bog zna sta Smile.
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#17
Najvise mi se svidja prva prica, jbg zaboravio sam nazive prica davno sam geldao XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#18
Odgledah ovaj anime i moram rec da nije los. Svidjaju mi se price koje su prikazale japansku mitologiju. Ocjena je 8.5
Reply
#19
Završio i ovo.
Skroz solidan anime sa zanimljivom i neobičnom animacijom. Ma, ceo anime je poseban; nisam do sada nailazio na ovakav stil. Dobro je što sam pre toga pogledao Ayakashi, jer ovako ne znam kad bi se navikao na animaciju. Pre svega, ne bih znao šta da očekujem. Čak sam mislio da je glavni lik žensko, sve dok nije počeo da priča XD
Nijedna priča nije bila loša, ali eto, najviše mi se svidela treća pod nazivom "Nopperabou" (to je ona sa maskama, za one koji se ne sećaju naziva), pa zatim četvrta sa onim mirisima, a zatim zadnja priča. Jedino što bih promenio je muzika, ostalo je sve ok.

7/10
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)