Psycho-Pass
#21
Cisto ako se neko pitao kada ce izaci ostali prevodi, od epizode 11+, ne znam kada cu ih prevesti, pretrpan sam obavezama. Undecided
Dvanaestu bi trebao da zavrsim u narednih par dana (mozda i danas), a sto se ostalih tice, zavisi koliko uhvatim vremena.

Mislio sam da cu prevoditi mnogo brze, ali i kada uhvatim nekih sat vremena slobodno radije bih radio nesto drugo, da pustim mozak na pasu. Big Grin
Reply
#22
Nema frke, prevodiš kako tebi odgovara Smile
Reply
#23
Imam epizode 16-22, poslaću pošto vidim da niko neće da završi. Epizode 12-15 nisam uspeo da pronađem tako da će to ostati nedovršeno
Reply
#24
(2022-01-03, 18:44)Alfa Ricardo Wrote: Imam epizode 16-22, poslaću pošto vidim da niko neće da završi. Epizode 12-15 nisam uspeo da pronađem tako da će to ostati nedovršeno

Kako nisi mogao naći 12-15, ja našao od prve, odmah treći torrent. Evo linka.
Reply
#25
Nisam ja prevodio, preveo je jedan momak za AB a tamo je imalo sve do 15. Nije mu bilo u planu da šalje na AO te ih nije uradio, ja sam ga tek naknadno zamolio da mi pošalje, a prevode za 12-15 nisam našao nigde XD
Reply
#26
(2022-01-03, 20:09)Alfa Ricardo Wrote: Nisam ja prevodio, preveo je jedan momak za AB a tamo je imalo sve do 15. Nije mu bilo u planu da šalje na AO te ih nije uradio, ja sam ga tek naknadno zamolio da mi pošalje, a prevode za 12-15 nisam našao nigde XD

Prevedi onda ti, pomozi svome kolegi XD
Reply
#27
Rado, ali imam dosta posla xd
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)