Gate #1: Thus the JSDF Fought There
#1
Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri
[Image: gate_1_zpsqent6pxq.jpg]

Tip: TV
Br. Epizoda: 12
Kategorija: Akcija, avantura, fantastika, vojska
Studio: A-1 Pictures
Godina: 2015
Fansub grupa: HorribleSubs
Opis:
Vojno-fantastična serija počinje tako što se u Tokiju u Ginza okrugu negde tokom 21. veka pojavljuje portal. Iz portala počinju da izlaze čudovišta, vitezovi iz srednjovekovne Evrope i druga fantastična bića, i ubijaju mnogo ljudi u Tokiju. Ovaj događaj postaje znan kao Ginza incident. Vlada šalje malu grupu vojnika Samoodbrambenih snaga kroz portal. Na čelu sa vojnikom Jođijem, oni saznaju da sela u tom drugom svetu napada zmaj. Jedna vilenjakinja, koja je preživala napad zmaja, im se pridružuje u njihovim putovanjima po ovom novom, opasnom svetu.

* Detalji preuzeti sa BG-Anime.com
Pripremio YuSpawn


Trejler:
http://www.youtube.com/watch?v=IulCg2hnu54


* Malo sustižem letnju sezonu kako bih se pripremio za zimsku u kojoj je druga sezona ove serije Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#2
BD or BUST
Reply
#3
Sretno Smile
Reply
#4
(2015-12-26, 16:24)Roronoa Zoro Wrote: BD or BUST


Ako mislis na rip, radim po HS 720p, tako da verujem da nije BD, a BUST nemam pojma sta je Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#5
Imas prvih 6 epizoda BD ako se predomislis. XD bar za stream
Reply
#6
verovatno je preuzeto iz BlackJack-a, gde ako premašiš 21, je bust i sve ispod je pobeda. što bi značilo ili BD ili ništa (vredno cimanja, jer ovo je taj tip gde je BD sigurno bolji + mene lično DTV verzija ne zanima).
Reply
#7
jbg, mene preterano fensi kvaliteti ne interesuju previse jer ne gledam stvari na nekom ultra/mega napucanom monitoru/tv-u tako da mi "mini" 720p verzije zavrsavaju posao Smile
a i ono, preveliki sam megaloman i volim sve sto odgledam da sacuvam za neki drugi put, pa bas i nemam zivaca da se bas toliko zatrpavam harddiskovima kako bih sve to uskladistio XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#8
ako ima BD, onda je to moj izbor ili ne gledam, kao npr. Ano Hi Mita nisam hteo da gledam jer ima BD, a prevodilac odma u rage mod ide ako mu isti spomeneš, a samo pomeranje vremena ne pomaže. tako da ću pre da gledam sa eng prevodom, nego da se zamaram sa štelovanjem, pa bio to tvoj prevod ili sa google transatea kao što rade ovi sa anime srbija
Reply
#9
razumem u potpunosti, al jbg, zato sam i spomenuo negde da mi nije problem da nastelujem titlove i za tu verziju, samo ako bi mi se poslali engleski titlovi da imam vremena za stelovanje Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#10
Bitno je da ima prevod a posle je lako nastelovati za BD.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)