Osomatsu-san
#1
[Image: osomatsu_san_zpssrwkt6tv.jpg]

Tip: TV
Br. Epizoda: ?
Žanr: Komedija
Studio: Studio Pierrot
Godina: 09.10.2015
Fansub grupa: HorribleSubs
Opis:
Originalna manga Osomatsu-kun je pratila Matsuno šestorke, grupu nemirnih dečaka rodjenih istog dana, koji su odreda zaljubljeni u istu devojku, Totoko. Osomatsu-san prati njihove živote kao odraslih ljudi.


* Detalji preuzeti sa BG-Anime.com
Pripremio NemkeKira

Opis nakon prve epizode:
Serija počinje tako što šestorke saznaju da su ponovo pokrenuli anime sa njihovim likovima u čast 80. rođendana njihovog tvorca Akacuka Fuđioa, i pokušavaju da postanu popularni u današnje vreme na sve načine, iako su svesni da potiču iz perioda kada je sve bilo daleko drugačije pa im nije svejedno. U momentima čak i parodiraju poneki poznatiji naslov, ali onako diskretno Big Grin


Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=_imsKXx0Stk
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#2
Po prvobitnom opisu, serija zvuči kao neka drama ili ne znam ni ja šta, ali nakon gledanja prve epizode moram da kažem da ima skroz gotivnih sprdnji i suludosti XD
Ako se zadrže više na novom-starom izgledu likova a ne na ovom „idol” izgledu, biće ovo dobra serija Big Grin

Strim, za koji sat Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
Upravo sam pogledao dosta worth po meni komedija na nivou Big Grin !! Gledacu sa tvojim prevodom Toungue
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#4
Opet ti sa ovim genijalnim izrazom ''dosta worth''. XD
Nisam imao priliku da gledam nista slicno. Mozda odgledam koju epizodu izmedju ozbiljnijih stvari.
[Image: bged4w.jpg]
Reply
#5
(2015-10-16, 17:21)D3xter Zoldyck Wrote: Opet ti sa ovim genijalnim izrazom ''dosta worth''. XD
Nisam imao priliku da gledam nista slicno. Mozda odgledam koju epizodu izmedju ozbiljnijih stvari.
Veruj mi kad napisem dosta worth to znaj da je super XD
PS Preslo mi u naviku Wink.
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#6
meni je serija odlicna Smile

mnogo gotivim suludost matorih naslova, zato sto su i bez necega posebnog komicni i zanimljivi, koliko god sama prica bila bez dubokoumnosti i ne znam ni ja cega na sta se ljudi mahom loze Toungue

U prvoj epizodi sam se malo smorio kad su se pojavili u novo doba sa onim izgledom, ali sam onda skontao da ce zadrzati stari izgled, malo prilagodjen novom vremenu, sto je sjajno Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
zasto nema prijevoda osme epizode
ima prijevod osme epizode za gledat , al nema za skidanje
Reply
#8
to je bila jako gledana epizoda na netu, pa sam bio prinudjen da je ne kacim sve ovo vreme Smile


sprdam se naravno, poslo mi je za rukom da je prskocim pri kacenju, jbg, tako je to kad si u multu-multi tasking modu XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)