Slap up party arad senki
#1
[Image: 10468.jpg]

Broj epizoda:26
Zanr:Avantura, komedija, akcija
Godina:2009

Anime prati lika po imenu Baron, koji je zbog Kazanove kletve dobio "demonsku ruku" zbog cega je jos kao decak oteran iz sela. On pokusava da nadje lek protiv kazanove kletve i usput upoznaje nove likove, sklapa par prijateljstava i sa njima pravi grupu.

Iako je anime radjen 2009 barem meni animacija je malo pa..kao da je anime dosta stariji, mada mi animacija uopste nije zasmetala, likovi..pa ni sam ne znam XD
borba, borbe nisu uopste dugacke sto mi se jako svidelo, nema dosadnih power up-ova koji traju 4 epizode XD Borba se zavrsi za par minuta, doduse zadnja borba se provlacila kroz 2 epizode al sve u svemu brzo se zavrse borbe, anime se vise bazirao na "komediju" moglo bi se reci i mislim da je i uspeo u tome ( barem meni neki delovi su bili zesce smesni XD ).

Anime vredi pogledati, naravno dosta stvari je predvidljivo i...pa well klasika XD
Ali sve u svemu nije los anime tako da 7/10 from me Anime
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#2
Pogledao zasad tri epizode. Nije lose, ali malo mi deluje epizodicno. Probacu jos par epizoda, pa ako i dalje bude epizodicno i ne krene neka "main" story, ne verujem da cu nastaviti. Jako tesko izlazim na kraj sa epizodicnim anime, mora da bude bas nesto special da bi me nateralo da nastavim u tim slucajevima Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)