Hotarubi no Mori e
#1
[Image: 38229.jpg]
Tip: Film
Žanr: Shoujno, Supernatural
Trajanje: 44 minute

Opis:
Priča ovog naslova prati djevojčicu Hotaru koja se izgubila u šumi. Plakajući u šumi sva prestrašena, na nju nalećuje Gin, mladić misterijoznog podrijetla. Gin joj pokaže put do sela, ali Hotaru inzistira na tome de se opet vide. Od tog dana, svakog ljeta, Hotaru posječuje ujaka kako bi se družila sa Ginom. Jedini problem je to što ga Hotaru ne smije dotaknuti, inaće će on nestati.

Komentar:
Vrlo lijepi kratki film sa ugodnom atmosferom. Iako ne volim ovakve naslove, ovaj mi se posebno svidio. Film počinje u budučnosti, gdje se Hotaru prisječa svakog ljeta kojeg je provela s Ginom. Prva pomisao je bila da će film prikazivati tinejđera, ali kako se ona samo prisječa starih dana, zapravo gledamo djevojčicu kako odrasta. Preporuka svima koji se žele odmoriti od akcijskih naslova i uživati u prirodi i dobroj atmosferi. Film traje 45 minuta, tako da i ako vam se ne svidi (u što sumnjam), nećete ništa propustiti.
Reply
#2
Mozes baciti pogled i na Natsume posto je jako slican (isti autor).
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#3
Ovo mi stoji na hardu neko vreme, sa BG-A prevodom, al' nikako da odgledam. A i taj Natsume cekam da prevedu, tj. lektorisu, sto su obecali pre nekoliko godina XD
Reply
#4
Meni je ovo jedan od omiljenih kratkih naslova, u pocetku sam bio skeptican zbog duzine trajanja, ali nakon sto sam ga odgledao, razmisljao sam o njemu narednih par dana, nekome ce mozda izgledati samo kao jedna epizoda Natsume, ali po meni bolje od vecina stvari koje sam u Natsume video...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#5
Slično tomu sam gledat Natsuro Kiseki, lijepa serijica od 12 epizoda. Nevjerojatno je to kako je lijepo napravljen onaj mali gradić u kojemu žive. Odmah poželiš živjeti u tako nekom gradiću do kraja života Big Grin
Reply
#6
Right in kokoro. T^T

Sve u svemu odlican naslovm, atmosfera je bila vrlo ugodna, zaista jako zanimljiv filmic sa tuznim krajem.
Preporucujem. Anime
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)