God eater
#1
[Image: God-Eater.jpg]

Broj epizoda:13
Zanr:Akcija, Supernatural, Fantazija, vojni

Anime radjen po istoimenoj igrici God eater, prati Lenku Utsugia, koji se prikljucio god eaterima, kao novi tip koji moze da koristi i mac i pusku. Godina je 2071 "Daleko istocna grana" nalazi se u zemlji nekada znanoj kao Japan, jedna je od poslednjih uporista covecanstva. Svet su napala cudovista zvana kao aragami-ji ( ili bogovi ) a jedini nacin da se aragami-ji uniste jeste koriscenje god arc-ova specijalna oruzija koja su napravljenja od oracle cell, celije od koje su i sami aragamiji nastali. Jedini nacin da osoba postane korisnik god arc-a jeste da prodje test i primi oracle cells u sebe ( pomocu onih gigantskih narukvica XD ). Ako bi god eater pokusao da koristi drugi god arc, koji nije kopatibilan sa njegovim celijama, on bi se pretvorio u aragamija. Takodje postoji novi tip i stari tip god eater-a ( novi tip je retkost )
razlika je ta sto novi tip moze da koristi i pusku i mac a stari samo pusku ili mac.

Da ne bih vise baljezgao, samo cu da zavrsim sa mojim utiskom. XD

Pa posto sam konacno presao igricu i iskreno receno odusevljen sam, anime me je takodje odusevio. doduse prva epizoda i nije bila nesto, a Lenka je mozda Klise lik, anime je..pa vise nego dobar, neki bi i su rekli da je kopija AoT-a ali nije, cak mislim da je mnogo bolji od aot-a. Takodje, svidja mi se sto su dosta toga promenili u odnosu na igricu ( a Lenkin Fail me je na pocetku odusevio XD ). Animacija je odlicna, mada mislim da ce nekima trebati vremena da se naviknu, likovi su manje vise zanimljivi iako se jos uvek ne zna mnogo o njihovoj proslosti ( ja znam HOHOHOHO XD ) muzika je odlicna, odusevljen sam muzikom borba je isto dobra.

Moja ocena je 9/10 verovatno bi bilo i manje da igrica nije ostavila tako jak uticaj na mene, sve u svemu preporucujem. Anime
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#2
Kako citma ove opise, svi anime-i postaju maltene isti, ajde neka nova ideja Big Grin ... ODgradjujem se od toga kakav je anime , nisam ga gledao , samo kazem, da je izgleda inspiracija nestala. Cudovista koja napadaju svet , ljudi se brane bezuspesno, poslednje uporiste, posebna oruzja, ali onda dolazi heroj, koji im pokaze da mogu da se bore blba, bla, bla. bla..
Reply
#3
(2015-08-31, 09:56)Ashaman Wrote: Kako citma ove opise, svi anime-i postaju maltene isti, ajde neka nova ideja Big Grin ... ODgradjujem se od toga kakav je anime , nisam ga gledao , samo kazem, da je izgleda inspiracija nestala. Cudovista koja napadaju svet , ljudi se brane bezuspesno, poslednje uporiste, posebna oruzja, ali onda dolazi heroj, koji im pokaze da mogu da se bore blba, bla, bla. bla..

Pa donekle si u pravu, sa time da ovde ne dolazi heroj koji im pokazuje kako da se bore vec lik kojeg aragamiju "siluju" u par navrata. XD
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#4
Tek 6 epizoda izaslo do sada, stalno neke pauze imaju, izgleda da imaju problema sa produkcijom.
Što se tiče samog animea, animacija je dobra, što se i očekuje od ovog studija, ostalo je mneh...
Reply
#5
Mmmmmmnmnmnmnm... još nisam načisto o tome šta mislim o ovom animeu. Ima klanja, blagu pfff priču, čekam još par epizoda pa da budem načisto XD
[Image: 76561198014117425.png]
Reply
#6
Pogledao sam 4 epizode i sta ja znam nije mi nesto, nema ni jednu stvar koja me vuce da nastavim. Inace u ove 4 epizode nisam bas video da heroja "siluju" ono u 1 epizodi ga izgruvaju dok vec u drugoj on je*e kevu, konta sve automatski samo kad jednom vidi kako se koristi taj novi tip oruzija itd. Izbegavam reci kao "klise" ali ovo je vec vidjena prica bog zna koliko puta.

Posto imam dosta toga sto bih hteo videti mislim da ovo ide na cekanje do daljnjeg.
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#7
Serija ce imati samo 9 epizoda. Baš imaju problema sa produkcijom...
Reply
#8
Pih baksuz...a bas sam se ponadao da ce izgurati do kraja. :/
Isrekno jako sam se obradovao kada sam video da jedna od mojih najdrazih igrica izlazi u anime formatu...oh well izgleda da cu se opet vratiti igrici. XD
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
#9
Mozda ipak bude imalo 11-12 ep kao Kekkai Sensen, al sigurno nece bit na tv-u jer tv slot sad preuzima neki novi anime sad sa ovom novom sezonom sto krece
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#10
Epizode 10-13 izlaze na zimu.
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)