Poll: ATI vs NVIDIA
This poll is closed.
ATI
43.75%
7 43.75%
NVIDIA
56.25%
9 56.25%
Total 16 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

ATI vs NVidia
#11
ATI i AMD u svako doba, razlika izmedju njih i intela i nvidie za obicne korisnike je jako mala (neprimetna) ali je razlika u ceni itekako primetna. Nekada je mozda i postojao jaz izmedju njih ali zadnjih par godina je mrtva trka.

Isto se ne slazem da je nesto bolje zato sto je skuplje, generalno gledano svako od njih ima svoje predstavnike u onom visem (za nas nedostiznom) rangu tako da opet za korisnika to sve bude neprimetno (osim u ceni).
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#12
po meni su oba dobra Smile
Reply
#13
Nekada je izbor isljkucivo padao na Nvidiu ali danas je pola pola,mozda cak i vise ka AMD/ATI proizvodima zbog nizih cena(bar za sada).
"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply
#14
Jako zanimljiva tema i moglo bi se o ovome pričat čitav dan i noć.Ipak ako imate veći budžet i više ovako se bavite drugim stvarima oko video animacije i tih drugi stvari onda je vaš izbor sigurno NVIDIA.Dok AMD s druge strane je više za igranje igrica i ako imate problema sa vašim budžetom mada ni jedna kompanija nije loša samo AMD ima jednu manu a to su drajveri Smile
Reply
#15
(2016-03-07, 14:32)Emir1337 Wrote: Jako zanimljiva tema i moglo bi se o ovome pričat čitav dan i noć.Ipak ako imate veći budžet i više ovako se bavite drugim stvarima oko video animacije i tih drugi stvari onda je vaš izbor sigurno NVIDIA.Dok AMD s druge strane je više za igranje igrica i ako imate problema sa vašim budžetom mada ni jedna kompanija nije loša samo AMD ima jednu manu a to su drajveri Smile


Upališ igricu na AMD spališ si kuću XD.(Samo šta se to meni isto događa i na NVIDIA XD)
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
#16
(2016-03-08, 01:46)Dodo Wrote:
(2016-03-07, 14:32)Emir1337 Wrote: Jako zanimljiva tema i moglo bi se o ovome pričat čitav dan i noć.Ipak ako imate veći budžet i više ovako se bavite drugim stvarima oko video animacije i tih drugi stvari onda je vaš izbor sigurno NVIDIA.Dok AMD s druge strane je više za igranje igrica i ako imate problema sa vašim budžetom mada ni jedna kompanija nije loša samo AMD ima jednu manu a to su drajveri Smile


Upališ igricu na AMD spališ si kuću XD.(Samo šta se to meni isto događa i na NVIDIA XD)


A gle ako je jaca masina pa hoce da povuce naglo malo vise + opterecena faza na kojoj je racunar i eto problema.Kod mene je jedno vreme(vrlo kratko) racunar bio na istom osiguracu sa ves masinom i bojlerom pa je osigurac malo iskakao Smile.
"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply
#17
Imao si neki vrcasti osigurac? Big Grin Malo malo pa zaplese? Big Grin
心未だあなたの記憶の中で、体探してる足りない私を
今日も何所かで誰かの流す泪、冷たく笑う定め生きて行く事
泣くせない物を握りしめ乍ら、私は今も此処にいるの
枯れない花は美しくて揺るぎない思いを胸に咲き続けてた
千切れた雲の断罪の空止まらない悲しみを抱き締めていた
どんな痛みにも始まりは合って、何時か訪れる終わりを待ってる
あの日あなたに感じた温盛も、気付けば手が好ける位色褪せてた

小坂 梨由 「断罪の空」




Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)