Dragon Ball Super
#11
Cujem neki dan da su pocele kao nove epizode posto nikako nisam mogao da svarim da gledam 2x vec vidjeno kada se radi o DBZ pa ukljucim ep mislim da je 28 pogledam nju i sledecu do pola (onog dela kad prizovu zmaja) ugasim, upalim Erased po 1 put posto mi se bas gledao anime i odvalim 4 epizode u cugu, odlican anime.

A DBS me vise od ove 1.5 epizode vise nece videti.
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#12
Pogledao sam par epizoda, ne sviđa mi se. DB serijal je izlizan, prosto nema tu više materijala ni za šta kvalitetno.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#13
Nisam neki strucnjak za to ali cini mi se da posle Gokuove borbe sa Beerusom animacija postaje ocajna.Po meni Serijal Dragon Ball Super ne moze da se poredi sa Dragon Ball Z serijalom. Vele , slazem se sa tobom u potpunosti.
Reply
#14
Ehm, navodno ideju za ovaj treći dio su ukrali od dragon ball multiverse. A sad, naravno da će biti 10 tisuća puta lošje od multiversea.
Reply
#15
Moj prvi anime je db, drag mi je i veliki sam fan stvarno, ali ovo sto sada izlazi je ocajno u poredjenju sa old school-om.
Mislim da je posle dbz kvalitet krenuo da opada, pogotovo mi je los gt i realno izaslo je dosta losih filmova po meni, jedino
sto je izaslo da valja je kai, jer su izbacili masu filera koji su smarali haos. Sto se tice dbs sad sam poceo da gledam i crtez mi je ocajan, ne lezi mu ova nova tehnologija, likovi izgledaju kao da su od gume a neki se i ne lice na sebe. Anime je izgubio onu car koju je imao, nije mi uopste isti trip kad gledam ovo novo sto izlazi. Mislim da dosta utice i to sto su ubacili ove nove odvratne soundtack-ove a izbacili sve one vrhunske soundtrack-ove koji su kidali u db i dbz, bukvalno ti podignu adrenalin u toku borbe, profi su odradjeni.
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#16
Stigao do 41. epizode i batalio. Nema ništa od toga da se DBS popravi. Mislim da mi je čak Dragon Ball GT bio bolji.
Reply
#17
(2016-07-02, 13:58)sdj-serbiano Wrote: Stigao do 41. epizode i batalio. Nema ništa od toga da se DBS popravi. Mislim da mi je čak Dragon Ball GT bio bolji.
GT je mnogo bolji.... Pokušali su da se izvuku sad sa Blackom ali totalni neuspeh...
Reply
#18
Ma izgubio je i neku ozbiljnost koju je imao i sto se tice borbi i svega, smesno je jbt, pogotovo deo sa birusom, kao da su radili dbs za one najmladje.
Mene je bas smorilo i mogli su makar malo da se potrude ovo do sada je ocajno.
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#19
Gledam ovaj anime i svo vreme se pitam šta je spopalo Toriyamu da ovako upropasti anime.
Reply
#20
Ne pravi se to vise da bi bilo zanimljivo da se gleda, nego da se uzmu pare. To ce gledati samo veliki fanovi koji se izloze cim cuju dragon ball, sigurno nece privuci i ostale posto je smece u odnosu na db i dbz, ma bukvalno trosenje vremena.
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)