Overlord (2015)
#1
[Image: 74462l.jpg]

Kategorije:
Akcija, Fantastika, Harem, Avantura, Komedija, Romansa, Magija, Igra

Priča počinje tako sto jednog dana ugase popularnu online igru Yggdrasil, a protagonista Momonga koji je dugo igrao ovaj mmo, ostaje zarobljen u njemu. NPC-ovi igre postaju zivi i ponasaju se kao ljudi. Posto nema roditelje, prijatelje, ni mesto u ovom drustu, odlucuje da ostane u ovom novom svetu.




Ok prva epizoda, osim onih stiskanja sisa. Podseca na igru Overlord. Videćemo kuda će dalje otići serija, još ne videh neki anime " zarobljen u video igri" a da valja nesto posebno.
Reply
#2
Momonga vs botovi XD Gledaću večeras XD
[Image: 76561198014117425.png]
Reply
#3
Yuspawn citaj Ready Player One ako volis takve stvari. Tu bas i nisu zarobljeni u igri, ali sam siguran da bi ti se dopalo. Pogledaj sinopsis negde, naravno pod uslovom da volis da citas romane od 500 strana. XD
[Image: bged4w.jpg]
Reply
#4
http://www.laguna.rs/n1744_knjiga_prvi_i...aguna.html

Pročitao Smile
Reply
#5
Kakvi su utisci? Ukratko da ne kucamo toliko ovde o tome.
[Image: bged4w.jpg]
Reply
#6
sta znam, dok sam prevodio prvu epizodu, moram da kazem da me je prilicno privukla, nisam gledao, pa mi samim tim paznja nije otisla na animaciju i slicno, nego me je sam trip njegovog kontanja prilicno zaintrigirao. Kao i kad sam radio na .hack serijalu, cela ta fora sa desavanjem unutar MMO igre mi je delovala znaimljivo, na stranu da li je celokupna prica isfurana ili jedinstvena i blabla, meni te stvari nisu previse bitne, ne volim da se smaram za kojekakvim analiziranjem da li su likovi razvijeni, da li je dijalogi previse bedan, da li je starija koka ili jaje.
Sve u svemu, sama cinjenica da je u pitanju MMO za koje svi znamo da umeju da budu vrlo opcinjavajuci i zarazni i da ljudi umeju da batale stvaran svet zbog njih i da unutar igre steknu prijatelje koji su na drugim krajevima sveta i da sa njima provode toliko vremena (ok, ovde je varijanta da je igra za japansko trziste, al svejedno), navodi na razmisljanje kakav bi zaista bio trip kada bi se tako odjednom prekinuo ceo jedan deo zivota, deo na koji je utroseno toliko vremena i kome se toliko posvetio? Samo odjednom puf i nema ga, sve je nestalo, sta dalje ciniti?

Nije mi se u skorije vreme desilo da uzmem nesto da prevodim i da me ovoliko privuce, ali cu svakako cekati prevode od grupe po kojoj radim i nadam se da ce isfurati sve do kraja sa minimalnim kasnjenjem u odnosu na emitovanje Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
(2015-07-09, 21:59)D3xter Zoldyck Wrote: Kakvi su utisci? Ukratko da ne kucamo toliko ovde o tome.


Utisci su dobri

@pegla
Druga epizoda je slabija, 2 ribe bukvalno raspravljaju koja je vise ovlazila na Ovelorda XD
Reply
#8
@spawn, ukusi su razliciti i o njima ne treba raspravljati Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#9
Prati li ko ovo i dalje? Smile

Ja sam neki dan poceo i u cugu zgruvam 6 ep i evo danas sedma. Anime mi se bas svideo, nekako vreme leti dok ga gledam, s obzirom da je LN nije lose za sada. Inace definitivno mi ne bi smetalo vise cena sa Albedo... XD

S obzirom da je radnja dosta spora (sto mi ne smeta samo je +) nekako mi je 13 ep jako malo ali videcemo sta se odigra do kraja. Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#10
Ma ovo je obicna reklama za LN, ne verujem da ce ni druge sezone biti a kamoli nesto vise...
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)