Moji crteži
#21
K? Big Grin Tu foru si preuzeo iz Kafkinog romana, Jozef K? XD

Salim se. Smile

Ne znam kako ce se prica razvijati, ali kada sam video "mature content", reko' ovo ce biti neko tantarenje, ali se glavni lik prebrzo umesao u celu ovu pricu. :@

Salim se malo. Smile Nije lose, mada mi se ne svidja sto je prica ispreskakana. Cak i na tih 5 - 6 stranica mi je bilo tesko da pratim radnju. Prve 2 - 3 stranice su mi dosta neshvatljive, ili je problem u tome sto prica ide prebrzo, ne znam.

Crtezi su ti dosta dobri, jedino bih poradio na [spoiler]crevima koja su ispala iz lika, deluju poprilicno nerealno, kao da su neke zmije ili nesto. XD[/spoiler]. Ipak, borbu si, za moj ukus poprilicno lepo docarao, koliko god bila ona kratka. Smile Javi kada izadje nastavak. Smile
心未だあなたの記憶の中で、体探してる足りない私を
今日も何所かで誰かの流す泪、冷たく笑う定め生きて行く事
泣くせない物を握りしめ乍ら、私は今も此処にいるの
枯れない花は美しくて揺るぎない思いを胸に咲き続けてた
千切れた雲の断罪の空止まらない悲しみを抱き締めていた
どんな痛みにも始まりは合って、何時か訪れる終わりを待ってる
あの日あなたに感じた温盛も、気付けば手が好ける位色褪せてた

小坂 梨由 「断罪の空」




Reply
#22
(2015-12-04, 16:01)-T- Wrote: K? Big Grin Tu foru si preuzeo iz Kafkinog romana, Jozef K? XD

Salim se. Smile

Ne znam kako ce se prica razvijati, ali kada sam video "mature content", reko' ovo ce biti neko tantarenje, ali se glavni lik prebrzo umesao u celu ovu pricu. :@

Salim se malo. Smile Nije lose, mada mi se ne svidja sto je prica ispreskakana. Cak i na tih 5 - 6 stranica mi je bilo tesko da pratim radnju. Prve 2 - 3 stranice su mi dosta neshvatljive, ili je problem u tome sto prica ide prebrzo, ne znam.

Crtezi su ti dosta dobri, jedino bih poradio na [spoiler]crevima koja su ispala iz lika, deluju poprilicno nerealno, kao da su neke zmije ili nesto. XD[/spoiler]. Ipak, borbu si, za moj ukus poprilicno lepo docarao, koliko god bila ona kratka. Smile Javi kada izadje nastavak. Smile


Nisam bio inspiriran Kafkom, no zanimljivo je kako je i meni Josef K. nakon određenog vremena prostrujio kroz glavu. A zašto se K tako zove, to ćemo saznati.

Ne želim se izvlačiti i izmišljati toplu vodu, ali ta neshvatljivost prvih tabli je nekako planirana, cijela scena treba biti pomalo neshvatljiva - ono, čitaš i misliš si what the fuck is going on, zašto crni kadrovi, što se događa... No i ja sam shvatio da je radnja prebrza i to mi trenutno jako smeta, do te mjere da ću pretumbati cijeli scenarij. Dosta je teško naći neki pravi balans kod tih prvih epizoda, moraš ispričati što više u što manje vremena.

Hvala na lijepim riječima i konstruktivnoj kritici! Što se tiče nastavaka, skoro svakoga dana stavljam jednu novu stranicu, a prvi chapter bi trebao biti gotov do 20.12. pa će se onda moći u cijelosti pročitati!
I shall enjoy the fruits of my labor if I get freed today.

https://www.facebook.com/gacese
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)