Ushio to Tora (2015)
#11
Pogledao i ja prvu epizodu. Bilo je okej i pogledat cu sljedecu jer me zanima kako ce ispast.
Reply
#12
Dobra je bila epizoda , bas mi se svidja crtez , u danasnjoj epizodi svidjela mi se borba. Mangu sam poceo citat i moram rec da je jako dobra
Reply
#13
Old school shoneni su obicno najbolji. Gledacu ovo, ali kad se zavrsi.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#14
(2015-08-14, 22:10)vele Wrote: Old school shoneni su obicno najbolji. Gledacu ovo, ali kad se zavrsi.


Slozio bi se s ovim, s tim da sam ja poceo da gledam. Za sada mi je ok, dizajn likova mi se svidja, podseca me na vreme kad su u animeu muski likovi izgledali ko muskarci... XD

Opening mi odlican, a sto se radnje tice jos nista konkretno mada bi sada trebalo da pocnu s nekom konkretnijom pricom. Borbe su ok, odnos izmedju Usie i Tore mi je isto dobar, volim tu neku dozu komicnosti kod glavnih likova. Videcemo kako ce ispasti do kraja, a koliko vidim vec je najavljena i 2 sezona za sledecu godinu. Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#15
ovaj anime mi je postaje jako dobar ,redovno ga pratim i jedva cekam drugu sezonu Wink
Reply
#16
odgledao sam prvu sezonu , bio je solidan ,nadam se da ce druga sezona biti jos bolja Smile
Reply
#17
Pocetak je bio malo smor, kao pocetak Bleacha da gledam, a jos i likovi lice na Orihime i Tatsuki, ali se posle 10. dosta popravio. Uglavnom zabavan shounen, malo kvalitetniji od ovih ostalih battle shounena poput OPM.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#18
Sad u aprilu izlazi druga sezona Wink
Reply
#19
Izasla prva epizoda druge sezone
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)