Initial D - Sve sezone
Initial D: First, Second, Third, Fourth, Fifth and Final Stage

[Image: bcFAT60.jpg][Image: 3pGbwPX.jpg][Image: LSfUV0r.jpg][Image: geuu3Bb.jpg][Image: MZYLfFI.jpg][Image: GqyUsNp.jpg]
[/align]

Tip serije: Serija
Broj epizoda, po sezoni: 26,13,1,24,14,4.
Žanr: Drama, Trke, Komedija.
Godina: 1998-2014
Publika: 18+

Srednjoškolac, Takumi Fudživara, radi na benziskoj pumpi, tokom dana, i kao očev pomoćnik razvozu tofua tokom kasnih noćnih sati. Zahvaljujući očevim savetima i trkačkim kolima, "Tojote Sprinter AE86 Trueno", u očima drugih, on postaje najbolji amaterski ulični trkač i ujedno vladar staze na planini Akina. Zbgo svega toga, stalno ga izazivaju razne trkačke grupe iz svih delova regona Gunma.

Više na:
Sezona 1

Prve 2 sezone deluju malo odbojno u poređenju sa novijim stilovima pravljenja animea, ipak su pravljeni 1998-2000, ali nemojte dozvoliti da vas to odeshrabri i natera da zamrzite anime i proklinjete sebe što ste odvojili vremena za samo dve-tri epizode. Anime je prva klasa i vredi ga pogledati.

*
- Najavljujem da ću odraditi i prevod za film koji je trebalo da izađe 23.5.2015. Serijale ću prevoditi postepeno, ali mi neće biti primaran projekat. Prvo treba da dovršim serijal "Higurashi" i odavno najavljen film "The iDOLM@STER" Big Grin (I još par koje imam na kompu, ali to neću otkrivati.)
- Aamini ne moraju još da otvaraju kategorije u delu foruma "Serije". Kad se nakupi dovoljno prevoda, obavestiću vas preko foruma.
[Image: flags_0]
Reply
Cuj, da nas obeshrabri od gledanja. Bolje pitanje je hoces li ti izgurati, to mu dodje 82 epizode?

A inace svaka cast. Ovo mi je jedan od favorita i izvesno cu gledati opet kad prevedes Big Grin
Reply
Eh Miloše, vidim ja da još nemaš poverenje u moje sposobnosti Big Grin Šta je 82 epizode, sa prosekom od 300 redova po epizodi naspram svih dosadašnjih prevedenih filmova sa prosekom od 800+ redova? Možda će malo potrajati, ali biće odrađeno. Takođe, sa ovim prethodno prevednim Initial D filmom, imam već 3-4 epizode urađene, samo ću copy/past i malo prepraviti i eto ga, radnja je 90% ista. Isto važi i za film koji tek treba da izađe, kroz prvu sezonu ću da pripremim tekst za njega, a kasnije samo prekucam i doradim. Dve muve jednim udarcem Big Grin
Reply
Srecno ti sa prevodjenjem ovoga. Smile Inace, mislim da ce te ova treca sezona bas napatiti. Big Grin
Reply
Treća sezona je film, od oko 1300 redova Big Grin, tako da, ako je to bio sarkazam, ispao je istina Big Grin Najlakša je poslednja, svaka epizoda ima oko 200-250 redova Big Grin to je gotovo za 2-3 sata sa sve proverama.
Reply
Ma to je bila sala, mislio sam da treba da pise jedanaest epizoda ili nesto slicno, da si zaboravio broj. Big Grin

1300 redova cistog teksta? :O Meni za 350 linija teksta treba oko 2 sata. Big Grin Mogu misliti koliko ce te udavidi dok to prevedes. Big Grin
Reply
Nije to nitša strašno, kad položim i poslednji ispit to može biti prevedeno za dan Big Grin Ovako sam ograničen samo na večernja prevođenja od 19-22, jer učim po ceo dan. Sad sam na "kratkoj" pauzi pa mogu da kucam XD
Reply
To CARE! Svaka čast na izboru Smile

Radiću enkod kako budeš prevodio Big Grin
Reply
Definitivno ću ovo re-watch čim uradiš prevode. Znajući da si ovo ti preuzeo da radiš Kostap, garantujem da neću puno čekati. Big Grin
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
Oho, ajmo! Očekujem redovne prijevode!
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)