Yuu☆Yuu☆Hakusho
#11
@Ashaman, i meni su gotivniji glavni likovi kod YYH-a (samo je Kurapika>Kurama). Ali zato su negativci iz HxH-a bolje odrađeni (barem ja tako mislim).
Reply
#12
@sdj serbiano... Nisam jos upoznao negativce, nekako mi je YU yu opusteniji, i ima bolji shounen humor, HxH je nesto ozbiljniji, medjutim ja bas gotivim ove borbe protiv demona , misticni zamak, ima tu neku draz Big Grin
Reply
#13
^Ashaman: Bice i prepoznatljivih negativaca, daj mu malo vremena Smile Naravno, nisu Hisoka level, ali ima i par dobrih Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#14
Malo mi je jedino bilo smesno to kako je Uramesi pobedio Heja , mogli su to malo realnije.. U fazonu ovaj HEj je neki baja , kolje sve redom, i dodje Jusuke i pobedi ga , a ovaj toliko brzi od njega i jaci , posle toga kao iseckao nekog lika 16 puta u sekundi , podestilo me je na DBZ odmah Big Grin
Reply
#15
To se i meni nimalo ne dopada. Ovih 8ep sto sam pogledao me bas i nisu privukle da nastavim, mada cu izdrzati jos koju. Bez ikakvog treninga on ode i pobedi ga jednim potezom. Isto tako u sekundi nauci da koristi tu tehniku.
[Image: bged4w.jpg]
Reply
#16
Slazem se, malo preveliki power up u trenutku bukvalno, isto vazi i za Kuvabaru , moze se reci malo prebrz pocetak, trenutno sam na 18-oj epizodi i bice jos takvih stvari (sprijateljili se svi za 5 minuta Big Grin ) , mada mi je i dalje gotivan anime, shounen klasik..
Reply
#17
Daj mu fore do turnira. Turnir je meni jedan od najboljih arkova Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#18
Samo da se ne nastavi trend ''mnogo sam jaci kada su mu prijatelji u opasnosti''. XD
[Image: bged4w.jpg]
Reply
#19
Ovo je manga iz 1990. Tada taj koncept frend u nevolji nije bio klasik kao danas. Možda ga je baš ovaj i izmislio XD
Reply
#20
Zar je bitno koja je godina bila? Koncept je glup i detinjast, pa sve i da ga je on uveo. Kakav je to klasik? XD
[Image: bged4w.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)