Steam [Generalna tema]
#11
Ne znam da li je THQ u problemu sa parama ili je ovo sa izlaskom na Humble Bundle marketing za COH2
[Image: daftpunk2o.jpg]

Reply
#12
@Zerg
Baš sam hteo ovo da postujem u Steam temi. Ipak su ovo Steam igre i u neku ruku Steam popusti.
Tako da za ubuduće svi znaju Toungue

@Oblando
Sumnjam. Ovde se samo prodaje ključ za Steam. To im je najlakše, u svoju baz podataka ubace još par miliona ključeva koje sada prodaju. Nije da moraju da štampaju omote i režu diskove i slično. Zaradiće na ovome kontam min 300-500 000$ a šta su uradili, proveli par sati sa key generatorom Big Grin Nije da su ovo retail kopije koje se nisu prodale pa da sada prodaju.

Inače sviđa mi se što je cena ista za ceo svet. A ne kao US Steam igra 50$ a EU Steam igra 50e. Uplatio sam 500 din (5,8$) i uzeo sve ovo. Iznenadio sam se za OST iz svake igre u FLAC formatu Big Grin
Reply
#13
Oh da, jako lepa ponuda, i svidja mi se soundtrack as well. Skontao sam da sve vise igara kosta isto za US/EU sada, pogotovo Vavleove igre. Svidja mi se taj trend - iako je malo zeznut na same distributere, vecina drzava u Evropi ima onu glupu taxu (da odnosi se i na digitalne kopije).

Anyway, Alex, dmrni mi jedan PM sa tvojim Steam ID Big Grin
Reply
#14
D-d-double post!

Mergao sam postove iz preporuka u ovaj thread, i preimenovao ga malo.

Ovo je sad thread za sve sto ima veze sa Steamom. Trazite priljatelje za igre? Novosti? Rasprodaje? Pisite ovde! Smile
Reply
#15
meni se SR3 ne dopada, ali sam uzeo one ostale uglavnom zbog Darksiders-a
Reply
#16
Definitivno je worth it kako god da okrenes. Ali SR je jako fun u co-opu Big Grin Danas smo Alex i ja malo przili Anime
Reply
#17
Humble Bundle je dodao i Titan Quest u bundle, kao i DLC za Red Faction: Armageddon - Path to war !

Provjerite link koji ste dobili za download!

Ko je zagubio link za download, može da traži novi preko mail-a koji ste unijeli pri kupnji Smile
Reply
#18
The Indie Gala 11

Za 1$ dobijate:

- Imperial Glory
- XIII Century Gold
- Necrovision: Lost Company

Ako platite 4$ dobijate i:

+ Men Of War
+ Cryostasis
+ Men Of War: Red Tide
+ Star Wolves 3 : Civil War
+ Fantasy Wars
+ Necrovision
+ King's Bounty: The Legend

+ Imperial Glory (DRM Free, nema Steam)


Groupees - Be mine 6

Za 1$ dobijate:

+ Eschalon: Book I
+ Ceville
+ Paranormal (Desura ključ, DRM Free, naknadno dobijate Steam ključ)
+ Men of War: Condemned Heroes
+ Enclave Gold 2012 Edition (DRM Free, nema Steam)

i muzičke albume:

+ Mosh - Monarchy
+ Hoshi - Collection
+ Giraffage - Confort
+ Jolly - Special edition


Ako platite 5$ dobijate i:

+ Dawn of Fantasy (Desura ključ, naknadno dobijate
+ Worms Reloaded
+ Two Worlds Epic Edition
+ Earth 2160
+ Gorky17 (DRM Free, nema steam)

kao i:

+ Dawn of Fantasy Soundtrack
+ Two Worlds Soundtrack

kao i dodatne bonuse na svakih 1.000 download-a
Reply
#19
Ne kupujem nista od igara(long live the piracy) ali svaka cast valve-u sto je toliko olaksao tu radnju i ucinio je dostupnijom masi.
Steta samo sto toliko baguje,meni steam pojede toliko resursa da to nije normalno,sad su uveli i onu big screen opciju koja je prepuna bagova a lepo izgleda,steta..
Negde tek rodjen, negde davno zaboravljen
Reply
#20
(2012-12-06, 23:44)Zerg Wrote: Humble Bundle je dodao i Titan Quest u bundle, kao i DLC za Red Faction: Armageddon - Path to war !

Provjerite link koji ste dobili za download!

Ko je zagubio link za download, može da traži novi preko mail-a koji ste unijeli pri kupnji Smile

Dodan je i Warhammer 40k: Dawn of War GOTY!
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)