Bikini warriors
#1
[Image: 173829.jpg]
Tip serije: Mini Serija
Broj epizoda: ?
Žanr: eći, komedija
Studio: Hobby Japan
Godina: 2015

O seriji:
Tim sačinjen od četiri hrabre žene, ratnice u bikinima koje su ćerke legendarnih ratnika odlučuju da spasu svet od uništenja i stvorenja zla.
Serija predstavlja pre svega parodiju na gomile besmislenih oklopa koje svakodnevno možete videti u raznim video igrama. Autori su odlučili da parodiraju uobičajene trope i stereotipe žena na koje ste mogli da naiđete.

Reč prevodioca:
Seriju sam odlučio da prevodim jer su epizode veoma krate, smešne-besmislene, i jer sam želeo da se oprobam i vidim koliko mogu da podignem kvalitet serije, tačnije da je učinim zabavnijom korišćenjem jezičkih pošalica. Nadam se da će vam se dopasti ono što sam uradio. Slobodno komentarišite.

[Image: Bikini001.jpg]
Reply
#2
Je l' to onaj tip serije kada trebas duh japanskog jezika da pretocis u duh srpskog? Big Grin Ako jeste, srecno ti bilo sa tim! Big Grin Jedino to moze izvuci seriju, jer kada sam cuo "Bikini ratnici", iskreno pomislio sam: "Vec vidjeno!" Smile
Reply
#3
Nemoj tu sad da se vadis "hoces da podignes kvalitet, ovo, ono" Smile
matori pervertu Toungue

(ja sam poceo da prevodim ikkitousen XD)
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
(2015-07-12, 10:02)Pegla Wrote: Nemoj tu sad da se vadis "hoces da podignes kvalitet, ovo, ono" Smile
matori pervertu Toungue

(ja sam poceo da prevodim ikkitousen XD)


Znaš me, znam te Toungue

P.S.
Uskoro ću da ti pošaljem jedan lep email, da imaš šta da radiš po ovim vrućinama XD
Reply
#5
nemoj ti meni da saljes mejl, uzmi lepo pa poubacuj sve to sam, zato smo i napravili lepo opciju da svako moze sam da ubaci svoje titlove Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)