Food Wars: Shokugeki no Souma (2015)
#11
Dobra prva epizoda . Animacija je jako dobra . Manga je preodlicna jer ima super pricu , likove i crtez. Anime ce postati puno bolji u sljedecim epizodama
Reply
#12

prva epizoda me je dovoljno uništila, ovo fanservice s-ranje neću više gledati Angry
Reply
#13
Odgledao prvu epizodu, kao što sam i predpostavio odlična je ovo će se nastaviti gledati.
Reply
#14
jedva cekam drugu sezonu ako bude
Reply
#15
Ja sam izgleda jedan od retkih ko je pogledao ceo XD
U pocetku sam bio smoren do bola sa ocajnim fanservice, posle sam na taj isti fanservice poceo da se smejem, jer svaki put pomislih Ah ti japanci, da bi na kraju jedva cekao te momente da pisam od smeha koliko je ocajan anime XD Elem na neki uvrnut nacin je do kraja i bilo zabavno, jer sam bio spreman na to da vise nista ne moze da me iznenadi kod japanaca, kad ono XD Elem nikako ne preporucujem ovaj anime, total bulls..it, ali eto meni bio zabavan XD Mozda pomaze ako kao ja zamisljate te scene in real life. Onako zamisljam japanku koja uzima zalogaj nekog debilnog jela i krece debilno da stenje, a pored nje sudija koji takodje ocenjuje od zalogaja pucaju sva dugmad na kosulji i ustaje i skace ko orangutan XD Wait, pa u nekoj od njihovih emisija je to i moguce XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#16
koliko se često pominje ova cica u animeu: http://myanimelist.net/character/78935/Ikumi_Mito

pošto sam manje-više zbog nje hteo da gledam, ali nisam mogao više od dve ep da izdržim
Reply
#17
^Jedan od main sporednih charactera. Jedan od clanova harema glavnog lika i specijalnost joj je meso XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#18
verovali ili ne, jedan drugar ima neodoljivu naviku da kad jede nesto sto mu sse mnogo svidja stenje ko da radi ne znam sta XD

npr. bili smo na Adi pre par godina, pojavio se neki Machiato kornet ili tako neka mutljavina, sa fazon kivijem ili nemam pojma ni sam cime. Uglavnom, covek je celo leto, kad smo bili na adi jeo taj sladoled i nonstop stenjao - tako da, moguce je XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#19
http://www.animenewsnetwork.com/news/201...son/.96320
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)