Arslan Senki (2015)
#1
[Image: rszarslan-senki-anime-vi.jpg]

Sinopsis:
Priča nas odvodi u Pars, napredno kraljevstvo kojim vlada neustrašivi i nepobedivi kralj Andragora. Arslan, glavni lik ovog ostvarenja je mladi i radoznali princ Parsa, koji i pored velikih napora nema sve sto je potrebno da jednog dana nasledi svog oca. Sa svega 14 godina Arslan odlazi u svoju prvu bitku i u njoj gubi sve, dok gleda kako mu nekada slavno kraljevstvo biva optočeno plamenjem. Međutim, Arslanu je sudbina da bude vladar i pored svih izazova koji ga očekuju on kreće na put da povrati svoje palo kraljevstvo.





Anime je rađen po mangi Hiromu Arakave (FMA i Silver Spoon). Manga je inače adaptacija istoimenog romana koji je napisao Jošiki Tanaka tvorac Legend of the Galactic Heroes . Dobra prva epizoda, videćemo kako će se priča dalje odvijati. Art animea mi je jako fin. Ne zna se još uvek koliko će serija imati epizoda.
Reply
#2
Ovo može da bude veoma dobro. Glavni odgovorni za stvaranje ovog naslova su najpravili neke odlične anime do sada. Pogledaću prvu epizodu pa ću znati više, ali za sad mi lepo zvuči posle openinga i sinopsisa.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#3
To je taj fishface, likovi kao da su prekopirani iz FMA haha. Sacekacu da se zavrsi pa cu videti da li da gledam.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#4
Prva ep je bila dobra, bez nekih zamjerki, nastavit ce se gledat definitvno
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#5
dobar anime ,prva epizoda je bila veoma dobra . Svidja mi se animacija ,likovi , prica. Smatram da ovaj anime ima velikog potencijala da bude izvrstan . Iz epizode u epizode ce biti puno bolji
Reply
#6
prva ep mi je bila super... najviše mi se svidjela muzika u pozadini tijekom cijele ep...
što se tiče likova, još je rano reći
radujem se sljedećoj ep
Anime
Reply
#7
Odbojan dizajn likova, dobra mjuza i dosta solidna prva epka.
Obećavajuće.
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#8
Dobra druga epizoda. Prilično krvava masovna bitka sa zanimljivim taktiziranjima. Mlađani Arslan ladno prekla konja i čoveka. XD haha
Reply
#9
Ovo stvarno postaje zanimljivo usprkos prvoj epizodi koja me se nije nimalo dojmila. CGI i dalje bode oči, ali preživjet ćemo.

Sviđa mi se što je Arslan ubio onog tipa, bilo bi mi glupo da je samo pobjegao. Ona scena kada je krenuo bježati me je, zajedno sa kraljem kojega slabašni sin ne interesira, podsjetila na legendarnu prvu epizodu Crne Guje XD
Reply
#10
Druga epizoda je bila jako dobra. Bila je puno bolja nego prva. Bice sve bolji i bolji.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)