Seraph of the End (2015)
#11
Anime je dobar ,a ne odlican. Animacija mi se jako dopada ,a borbe i oruzja mi nisu losi. Znaju likovi nekad biti iritatni al to ne smanjuje vrijednost animea. Nadam se da ce druga sezona biti jos bolja.Vjerno pratim mangu
Reply
#12
Animacija je sasvim solidna,cinimi se da je nekako je sve vec vidjeno sto se tice radnje plus fali mala doza epicnesa u tabanjima(mozda cuvaju za kasnija tabanja kada budu malo vise koristili demonske sposobnosti ).Za sada ne mogu da se povezem ni sa jednim likom u seriji,fali im coolness faktor ili su nekako bledi.

Oket anime za gledanje bez nekog suvisnog razmisljanja o zapletu i prici.
"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply
#13
Pratila sam radi reda, sad čekam podzaplet zapleta XD XD XD
[Image: 76561198014117425.png]
Reply
#14
Ovakve stvari namerno gledam bas zato sto su ocajne. Big Grin Video sam da se napaljeni weeabooi loze na ovo, samo takvima i moze da se svidi ovo. Deja vu, Eren glavni lik je maloumnik koji bi samo da srlja i pobije vampirice, kasnije napreduje i zeli da zastiti drugare, ujedno jedan od najglupljih glavnih likova ikad, druzi se sa jos jednim tupanom koji isto oce u pocetku da pobije vampire, isto srlja, al zapravo oce seku da stiti. Standardni clan Ekipe je i onaj beskorisni Armin kog je obuzeo demon, ali su glavni likovi ipak uspeli da ga vrate sto je N-E-C-U-V-E-N-O, nakama power hehe, kao i jos par nebitnih, lepo nacrtanih devojcica, moraju i muskarci necije figurice da kupuju. Twistovi su fascinanti, ratuju vampirici i ljudi i niko ne gine, glavni lik izgubi kontrolu nad svojim unutrasnjim demonom, poce da roka sve i na kraju ga u normalu vrati devojcica tako sto ga je zagrlila i nekoliko puta izgovorila njegovo ime, nakama power 2, hehehe, mrs. Borbe su posebna prica, kao slideshow da gledas, a kada prikazuju vise njih u isto vreme prikazuju jednu staticnu sliku na kojoj se niko ne pomera i kao cujes zveckanje maceva pa sve izgleda prejadno. I naravno, power-up sa onim pilulama alla Chouji, postajes jaci ali moze ti sprzi organe, smeh.
Mirne duse 1/10 Big Grin
Reply
#15
^Dobit ce i drugu sezonu u oktobru, 'oš nastavit gledat? Big Grin
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#16
^Nema sanse, ovo je bilo dovoljno da zadovolji moje mazohisticke potrebe, a kada se opet budu probudile, novih gluposti na koje ce se loziti viboi ce biti. Big Grin
Reply
#17
napokon pocela druga sezona ,prva epizoda mi je bila jako dobra Smile
Reply
#18
Nedavno sam pogledao prvu sezonu i ne planiram da gledam drugu iako se prva završila sa cliffhangerom. Strašno površan i smešan anime koji ne nudi ništa novo i originalo, ali baš ništa.
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)