The Seven Deadly Sins (preuzeo BG-Anime)
#1
Nanatsu no Taizai
Sedam Smrtnih Grehova
[Image: 65409.jpg]
Tip: TV
Broj Epizoda: 24 (23/24 Ongoing)
Žanr: Akcija, Avantura, Fantazija, Natprirodno
Godina: 2014/2015 Ongoing
Studio: Aniplex
Fansub Grupa: Chyuu
Prevodilac: Srbimation (Bo)
Opis:

"Sedam Smrtnih Grehova" je grupa vitezova koja je pokušaka da preotme presto Kraljevine Britanije, u čemu su ih sprečili Sveti Vitezovi. Veruje se da su oni još uvek živi. Deset godina kasnije, Sveti Vitezovi su organizovali državni udar i atentat na kralja, postavši novi, tiraninski vladari kraljevstva.

Elizabet, treća ćerka kralja, kreće u potragu za "Sedam Smrtnih Grehova", ne bi li pridobila njihovu pomoć i povratila presto.

Napomena! Epizode će izlaziti jednom do dvaput nedeljno, zavisi od vremena, i to nedeljeom uveče (19-23:00h). Naravno da ne obećavam tačnost ali ovaj serijal ću prevesti do kraja.

P.S Nadam se da će te uživati pošto mi je ovo četvrti serijal, a uzgred ubaciću još i Nisekoi (10 Epizoda) koji ću prevesti do kraja. A verovatno kada završim prvu sezonu prevešću i durugu kada izađe 10. aprila Smile .
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#2
Znam da ce zvucati lose, ali ovime zaista ne mislim nista lose, cak naprotiv Wink

Naslovi (filmova, serija, knjiga... prosto - svi naslovi) u nasem jeziku se ne pisu kao u engleskom sa velikim pocetnim slovom svake reci koju sadrzi Wink

takodje - nadam se da CETE uzivati, ide spojeno u ovom obliku Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
Moracu da otkazem ovaj projekat, premestite ga slobodno u drugi podforum, umesto ovog projekta cu prevesti drugi, posto sam se predomislio. Tako da ko je hoce da prevodi, neka izvoli! Smile
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply
#4
Preuzimamo i ovaj projekat da završimo.
Kristina prevodi, ja sam tehnička podrška.
Reply
#5
Nego sta Smile
Reply
#6
Budu i specijali i druga sezona?
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#7
Valjda, Kristina neka odgovori na to bolje XD
Reply
#8
Prvo da zavrsim prvu sezonu. Kako su odradili prva sezona moze da funkcionise i kao samostalna prica.
One dve OVA epizode iz prve sezone cu odraditi, ali za one 4 sto su uvod za drugu i drugu sezonu.... zavisi od toga koliko budem imala vremena nakon sto zavrsim prvu sezonu
Mogao bi neko i da preuzme drugu za mene, bila bih zahvalna Big Grin
Reply
#9
(2018-06-07, 08:44)Yuukine Wrote: Prvo da zavrsim prvu sezonu. Kako su odradili prva sezona moze da funkcionise i kao samostalna prica.
One dve OVA epizode iz prve sezone cu odraditi, ali za one 4 sto su uvod za drugu i drugu sezonu.... zavisi od toga koliko budem imala vremena nakon sto zavrsim prvu sezonu
Mogao bi neko i da preuzme drugu za mene, bila bih zahvalna Big Grin
Eleran ima u planu serijal, ako nije odustao.
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
#10
Ako mu nije problem, on bi mogao da preuzme drugu Big Grin to bi mi odgovaralo.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)