Garo: Honoo no Kokuin
#1
[Image: 63667l.jpg]

Tip serije: TV serija
Broj epizoda: 24 - Trenutno se prikazuje
Žanr: Akcija, mračna fantastika, seinen
Studio: MAPPA
Godina: 2014
Fansub grupa: [WhyNot]

Makai vitezovi i Makai sveštenici imaju dve dužnosti: da čuvaju narod i da se suprotstave čudovišnim pretnjama koje se nazivaju Horori. Ozloglašena veštica Ana biva spaljena na lomači pod sumnjom da je poslednja epidemija koja se proširila kraljevstvom Valiante, kao i naglo narušavanje kraljevog zdravlja, njenih ruku delo. Dok je gorela na lomači, ova “veštica“ rađa dete koje ubrzo spašava Makai vitez, otac deteta, a potom nestaju bez traga i glasa. Događaj koji se tog dana desio nikad nije zaboravljen. Sedamnaest godina kasnije kraljev savetnik Mendoza preuzima vođstvo nad zemljom s obzirom da se kraljevo zdravlje pogoršavalo iz godine u godinu, dok princ Alfonso biva proteran iz kraljevstva, dok njegovu majku zarobljavaju. Alfonso kreće u potragu za legendarnim Zlatnim vitezom u nadi da će povratiti svoje kraljevsto. Da li je priča o Zlatnom vitezu zaista legenda?

Komentar prevodioca: Prva epizoda je prevedena, anime je po mom mišljenju odličan za sada. Potrudiću se da što pre prevedem kako bih uspela da sustignem epizode koje se trenutno emituju. Trudiću se da prevedem po jednu epizodu dnevno, ništa ne obećavam. Ali ću svakako prevesti do kraja - to obećavam. Smile
Reply
#2
Solidan naslov. Btw najavljena je druga sezona. XD
Reply
#3
Videla sam, čudi me da su je tako brzo najavili, ali sam se svakako obradovala Smile Ukoliko sve bude išlo po planu, prevešću i drugu sezonu Big Grin
Reply
#4
Prevela sam sve epizode koje su izašle (17 ep). Sad čekam da se pojavi kategorija da mogu da ih postavim Wink
Reply
#5
Piši nekom od modova da ubace naslov na spisak.
Reply
#6
(2015-02-09, 11:03)Yuspawn Wrote: Piši nekom od modova da ubace naslov na spisak.


Hvala na savetu, sad je sve sredjeno Big Grin
Reply
#7
Malo obaveštenje: projekat je trenutno na pauzi, prvenstveno zbog drugih obaveza, ali će sigurno biti završen do kraja, otprilike kada budu izašle sve epizode. Hvala na strpljenju.
Reply
#8
Poslati su prevodi za poslednje tri epizode - projekat je završen. Hvala na strpljenju~
Reply
#9
Hvala tebi na odvojenom vremenu za prevođenje Smile
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)