Ninja Cadets!
#1
Ninja Mono
[Image: 153259_zpsqn3ps4ev.jpg]

Tip serije: OVA
Broj epizoda: 2
Žanr: Akcija, komedija, fantazija, nindže
Studio: AIC
Godina: 1996
Fansub grupa: a4e
Opis:

U propalom pokušaju da kidnapuju bebu princezu, princezu spašava lojalni nindža i biva sakrivena u selu u kom je odgajaju kao običnu nindžu.
Mnogo godina kasnije, neki obećavajući mladi nindža učenici samo što nisu počeli sa polaganjem poslednjeg ispita, koji služi da se vidi da li poseduju umeće da budu prihvaćeni kao prave nindže. Zovu se Sakura, Macuri, Jume, Poči i Hajaši, a zadatak im je da se ušunjaju u Bjakuro zamak i ukradu tajni svitak.
Nemaju ni najmanju predstavu da je jedna od njih preživela princeza, niti su svesni da ih neko prati. Sigurni smo da naši mladi nindža kadeti mogu da dokažu da imaju ono što je potrebno da budu prave nindže, samo je pitanje da li to mogu da izvedu pre nego što se međusobno poubijaju!
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#2
Ovo deluje onako oldschool zabavno. Pretpostavljam da nema previse fanservisa?
Reply
#3
iskren da budem, kao i obicno, nisam previse zagledao pre nego sto sam odlucio da prevedem, tako da pojma nemam Smile mislim da nema nesto posebno.
Kontam sutra da pregledam i finisiram titlove pa cu da javim Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
Prevodis a da nisi ni pogledao - da je neko drugi, neki mladi prevodilac, sad bih ga prozivao ovde XD

Tipa ovde - nulti korak, druga stavka u pasusu "zasto ne bi trebalo da se bavite prevodjenjem" XD
Reply
#5
eej, pa ja od samog pocetka tako radim Smile i uvek sam to spominjao - kad je bilo potrebe za tim Toungue
Mislim da je samo Kiba serija koju sam iz nekog razloga prvo odgledao u kompletu a zatim posle kojih godinu dana i preveo XD
Lazem - i film Wicked city - skoro 10 godina nakon gledanja sam preveo XD

a da se ne lazemo, nijednu seriju koju sam uzeo da prevodim se nisam zajebao - ne racunam kvalitet engleskih titlova vec same serije Smile
u svakoj seriji/filmu sam bar malo uzivao Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
Dobro, ono je vise da obeshrabri one sto se zalecu da prevode pa im dosadi brzo i odustanu. Zato kazem, da je neko drugi Big Grin
Reply
#7
Tokyo Ghoul ti neću oprostiti

no pošto je ovo oldschool i kratko pogledaće se.
Reply
#8
hahaha, vidim ja da ces ti na svakoj najavi da spominjes Tokyo Ghoul Toungue Toungue
Cuti, da nije vec neko drugi uzeo da radi drugi deo, radio bi ga ja, cisto da kompletiram paketic XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)