Flash
#21
Bile su 2 spojene crossover epizode. Prvo Arrow gostuje u Flashu a sutradan je Flash bio u Arrow Big Grin Biće do kraja valjda još jednom tako neki crossover.
Reply
#22
Znam to, gledao sam, ali ipak kao da sam nešto propustio. U 9. ep. prikazuje stvari iz prošle epizode, ali ne iz epizode s Arrowom, ako me razumiješ.

Onaj dio kada prikazuje žutog Flasha kako govori policajcu da se ostavi tog slučaja. To nisam gledao.
Reply
#23
moguce si preskocio ili zaboravio tu epizdu onda, jer to se desilo dosta ranije, kad je taj detektiv istrazivao tog zutog flasha pa se raspitivao o njemu...
ta je scena ravno prije kraja te epizode..
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#24
Koja je to epizoda? A sumnjam da sam preskočio jednu. Moguće da sam ugasio prije kraja.
Reply
#25
ne znam, pa potrazi, ona u kojoj detektiv istrazuje yellow flasha.. ima ih malo nac ces
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#26
Tako je to kada ne gledaš do kraja Toungue To je bio sam kraj epizode, posle te scene su išla slova.
Reply
#27
Zašto nije bilo nove epizode ovaj tjedan? Oo.
Reply
#28
Prave neku pauzu od 3-4 nedelje. USA serije imaju valjda 3-4 pauze od po mesec dana.
Reply
#29
da prave pauzu ali mislim da je 2 max 3 tjedna mislim da je flash 3 a arrow 2 pa se vracaju na u istom tjednu opet
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#30
Hmm, zar nisu imali pautu več?
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)