Parasyte (2014), preuzeo Stefan.6
#1
[Image: 65165l.jpg]

Tip serije: TV serija
Broj epizoda: 24 (ongoin, 1 za sada)
Žanr: Seinen, Horor, Sci-Fi
Godina: 2014
Grupa: [HorribleSubs]

Dolaze nam odozgo, u tišini tame. Imaju glad za ljudskim mesom i svuda su oko nas. Oni su Paraziti!
Priča prati 17 godina starog Izumi Šinićija koji živi sasvim normalan život sa normalnim roditeljima u normalnom Tokiju. Jedno veče crvolika vanzemaljska stvorenja zvana Paraziti napadaju Zemlju i to tako što ulazeći ljudima u mozak, kroz uši ili nos, preuzimaju apsolutnu kontroplu nad tom osobom. Ista sudbina bi zadesila i Šinićija da to veče nije zaspao sa slušalicama. Parazit po imenu Mogi odustaje od gorepomenute ideje i ukopava se u Šinićijijevu desnu ruku (Mogi na japanskom znači desno). Na taj način oboje zadržavaju svoje ličnosti i intelekt. Vremenom veza između njih jača i pomaže im da prežive susrete sa ostalim parazitima.

YuSpawn i ja radimo na ovome. Nećemo se cimati da prevodimo odmah taj dan kada izađe ali prevodićemo redovno na nedeljnoj bazi.
Reply
#2
I mislio sam da ce neko uzeti da prevodi ovo, samo ne tako brzo. Nek je sa srecom Smile
Reply
#3
Jedan od naslova koje sam jedva čekao. Manga je odlična, nadam se da će je verodostojno pretvoriti u anime. Good luck sa prevođenjem. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#4
a bas sam mislio da najavim i da se trudim da idem redovno Big Grin
srecno Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#5
Pošto je Stefan već poslao prevode a ja ne bih da dupliram prevode prepuštan Stefanu ovaj projekat.
Uzećemo YuSpawn i ja nešto drugo od ongoin naslova.

Stefan.6 je preuzeo projekat. Okačan je prevod za ep 1.
Reply
#6
Da li je Mogi musko ili zensko? Posto vidim da je u prevodu zensko, a imao sam utisak da je musko. Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#7
Migi se zove. Migi, kao desno, desna ruka. U mangi nema definisan pol, mada sam ja uvek kapirao da je muško. Trebali bi da napravimo thread za ovaj anime. :3
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#8
Ženski glas (Lucy iz Fairy Tail) + šaka je ženski rod. Tako da je po meni OK. I ja bih preveo u ženskom rodu Big Grin
Ima već tema, otvorena je pre ove najave.
Reply
#9
I u japanskom nema roda, tako može i žensko.
Ja bih preveo Migija u muškom rodu. XD
Reply
#10
ja dajem glas ženskom rodu XD
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)