Parasyte (2014)
#41
Poceo sam da gledam Parasyte juce i mogu reci da ima veliki potencijal da (po meni) bude najbolji anime ove godine.
Odgledao sam 6 epizoda i odlicne su. Sa druge strane nisam bas skontao zasto je ovo horor zanr ali u svakom slucaju nisam zazalio sto sam poceo da ga gledam.
Reply
#42
Tebi nije horor, ali mlađima bi možda bio.... pa su vjerojatno stavili zbog njih XD
Reply
#43
Anime je super ali meni se više sviđa Tokyo Ghoul tako da je ovaj na poziciji broj 2. Big Grin
Barem po meni.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#44
Interesantno je to da prevodim ovaj anime, ali da još uvek nisam iskazao svoje mišljenje.
Posle dve ili tri epizode sam mislio da bi ovaj anime mogao da dobije sjajnu priču, ali sada posle gotovo polovine serijala nisam tako siguran u to.
Očekivao sam više borbi između glavnog lika i ostalih parazita.
Kad god pomislim da će nastupiti borba, ili je ne bude ili se završi veoma brzo.
Sjajan primer za to je poslednja epizoda.
Sve u svemu očekivao sam više.
Reply
#45
Hoću da vidim neke čudake sa svojim pripitomljenim parazitima...
Stvarno jbt, šta je sa onim Mamoru Udom? Gde je on uopšte?
Pomogao mu je jednom i to je to. Očekujem dosta od naredne epizode.
Nadam se da neću džabe čekati sedam dana kao sada što se desilo i na kraju ništa, epizoda ništa posebno.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#46
kada je pronašao Murano, mogao je da se bori 1na1 sa njim, ali bi odao sebe ili na krovu, ali morao je da prođe pored policajaca ili bi ga videli u borbi. izabrao je najsigurnije i najlakše rešenje. anime/manga je seinen i ne treba očekivati borbu u svakoj epizodi već mora malo i točkići da se okreću.
Reply
#47
Upravo, zato mi je ova epizoda bila jedna od boljih.
Reply
#48
U ovom trenutku me zaista zanima šta će se desiti sa Tamijom Rioko?
Reply
#49
Kontam da ce biti nesto na fazon da ce se Tamija poroditi i zavolece bebu koju je, jelte, nosila 9 meseci u stomaku, shvatice vrednost zivota, zatim ce prestati da jede ljude i prece na "dobru" stranu u borbi protiv parazita. Big Grin
Odgledao sam svih 10 epizoda, i drago mi je sto se pretvorio iz "Pitera Parkera u Spajdermena" (ne znam zasto me je njegova "evolucija" podsetila na ovo). Bilo bi mi zaista mucno gledati
glavnog lika kako uplaseno stoji dok njegova desna ruka mlatara na sve strane. U svakom slucaju, ovim su obezbedili malo kvalitetnije borbe jer borba izmedju parazita je nista drugo do onoga
sto sam malo pre napisao (mlataranje pipcima)...
Reply
#50
(2014-12-06, 18:08)Axela Wrote: Kontam da ce biti nesto na fazon da ce se Tamija poroditi i zavolece bebu koju je, jelte, nosila 9 meseci u stomaku, shvatice vrednost zivota, zatim ce prestati da jede ljude i prece na "dobru" stranu u borbi protiv parazita. Big Grin


Nadam se da nece i da ce ostati zla do kraja.

Zadnja epizoda mi je super mozda i najbolja do sada, svidja mi se sto nije uleteo ko muva bez glave. Licno se nadam nekom brutalnom i originalnom kraju za Tamiju, i nije iskljuceno da ce da bude jedan od glavnih zlikovaca.

Jedino mi ona zenska ide na zivce, lik skocio sa 3/4 sprata s njom un rukama i kaze joj zbog adrenalina i ona u fazonu OK verujem ti... Smile

Takodje iako nije mnogo bitno moram da spomenem malu cenzuru tokom masakra, moglu su bez toga kada je vec nisu uvodili od pocetka.
[Image: 76561198247150340.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)