Parasyte (2014)
#11
Odgledao sam 1 epizodu i onako nije lose ali nista posebno, ne svidja mi se glavni lik. Videcemo kako ce ici dalje.
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#12
Kažu da je jedna od najjačih strana mange odnos glavnog lika i Migija kao i razvoj njihov kroz priču ( Migi postaje "humaniji" , Šiniči manja piiiiiiiiiii i tako) Big Grin
Reply
#13
(2014-10-10, 02:44)Sora Wrote: da ne mogu ni ja ovaj dubstep

Meni nije toliki problem sam dubstep nego preloš tajming istoga. Dubstep ne mora biti nužno loša stvar, u Jojo je se npr. savršeno uklopio (na stranu to što je u Jojo-u sve savršeno XD)
Reply
#14
(2014-10-10, 13:22)Yuspawn Wrote: Kažu da je jedna od najjačih strana mange odnos glavnog lika i Migija kao i razvoj njihov kroz priču ( Migi postaje "humaniji" , Šiniči manja piiiiiiiiiii i tako) Big Grin


Istina. Big Grin Biće uzbudljivih momenata, manga je bila baš napeta. I naravno, biće krvi na sve strane. :3

Samo da isprate mangu i sve će biti ok. Nešto me ona scena sa smartfonom na času prepala jer je manga smeštena u 90im. Bojim se da ne počnu tako da random menjaju stvari.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#15
I meni je zasmetalo odbacivanje ambijenta devedesetih godina (ah, ta usiljenost ka savremenosti XD). Zasada mi deluje bledunjavo, i humor i horor. Nadam se da neće promašiti atmosferu i da će ova adaptacija biti seinen SF horor. Nastavljam anime kad se bude završio, pošto ne volim da gledam iz nedelje u nedelju po jednu epizodu. XD
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#16
Od ovog naslova sam očekivao da bude hajp sezone i nešto na fazon TG-a iz prošle, ali izgleda da sam pogrešio i da je stvarno dobar(zanimljiv).
Da ga ne ureknem, videćemo kako će biti posle.

Elem, dobar OST. Što se tiče animacije i MH-a, pa stvarno se čini da se nisu potrudili kao u nekim ranijim naslovima.
[spoiler][Image: 28rfoyq.png][/spoiler]

Posle dubstep-a "pozitivan" lol
Ne znam što se digla tolika prašina oko opening i ending. Meni je zika iz OP baš legla haha
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#17
Migi, poznat još kao Desanka Šakić XD
Reply
#18
^This XD

Nisam čitala mangu, al imam neki osjećaj da je ona ženska ili parazit ili će je uskoro pojest ili nešto treće. U svakom slučaju, bit će umiješana.
[Image: a3a77ab1208651095298401d936d852f141.jpg]
Reply
#19
nece ono ti je genericni zenski lik, nista ne kuzi i lovi se na glavnog lika eto tek tolik ohaha

inace citao sam mangu i imala je dobre sanse da bude dobra ali razrijesenje price je bilo onak, tipa ajd da jednostavno prestanem sa mangom, eto zato necu gledat anime jer znam da mu prica nije nes cim mu kulminacija price ne odgovara ili nije na istom nivou kao zaplet..
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#20
možda ga i pojede kako Emily kaže, kao crna udovica svog mužjaka lol XD
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)